Acun Ilıcalı: Fenerbahçe şu şartlarda Mesut Özil'i transfer edemez

Acun Ilıcalı, 'Arsenal'e gidip 50 milyon euro veremezsin. Fenerbahçe şu şartlarda Mesut Özil'i transfer edemez ama Mesut'un bir dönem Fenerbahçe'de oynayacağını düşünüyorum.' dedi.

Acun Ilıcalı, TV100'de Cengiz Semercioğlu'nun konuğu oldu. Ilıcalı Fenerbahçe ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte Ilıcalı'nın açıklamaları:

"Geldiği günden beri, dünyada hiçbir derdi ve tasası olmayan bir adamın, bu kadar borçlu bir kulübe başkan olup, bu kadar sorumluluğa girdiğini gördüm. Her saniyesini Fenerbahçe için harcayan bir adam. Bunu görünce kayıtsız kalamazsın. Kendisini adamış bir başkan var, ben de koyu Fenerbahçeliyim.

"TÜRKİYE ONUN İÇİNDE KALMIŞ"

Şu anda sözleşmesi var Mesut'un Arsenal ile. Arsenal'e gidip 50 milyon euro veremezsin. Fenerbahçe şu şartlarda Mesut Özil'i transfer edemez ama Mesut'un bir dönem Fenerbahçe'de oynayacağını düşünüyorum. Türkiye'de bir şey olduğu zaman bana sorar, kısa zamanını birlikte geçiriyoruz. Türk ve içinde kalmış. Gurbette yaşamış ve Türkiye onun içinde kalmış. Evde otursun Türkiye'de, yine mutlu olur. O yüzden geleceğini düşünüyorum.

"ALİ KOÇ'A HOMURDANMA BİLE OLMAZ"

Kötü dediğin Fenerbahçe 1 puanla UEFA'yı kaçırdı. En kötü sezon diyoruz, 1 puan alsak UEFA'daydık. Ali Koç Türk futbolu için bir kazanç. Ali Koç kalibresindeki adamlar, takıma kendilerini adamıyorlar. Fenerbahçeli olduğunu gizleyenler var, sonuçta ticari bir insan. Futboldaki o sevimsizliklerin içine giriyor. Burada konu şu, fedakarlık var. Ali Koç'un şu anda yaptığı fedakarlık, taraftarın gözünde kredi yaratmıştır. Ali Koç'a homurdanma bile olmaz."

Acun Ilıcalı: Fenerbahçe şu şartlarda Mesut Özil'i transfer edemez
180 milyonluk jetini satan Hamilton, piste Scooter ile geldi 180 milyonluk jetini satan Hamilton, piste Scooter ile geldiSkandallarıyla ünlü Conor McGregor'a bir gece yetti! En zenginler listesinde Skandallarıyla ünlü Conor McGregor'a bir gece yetti! En zenginler listesindeEmre Mor Galatasaray'a gelmeden kriz çıkardı Emre Mor Galatasaray'a gelmeden kriz çıkardı
12 Temmuz 2019 Cuma 19:10

Acun Ilıcalı, Fenerbahçe, Mesut Özil, Arsenal, Spor
YORUMLAR (4)
  • TUNÇ06 : YALAKACI ..TARİHİN DE UEFA KATILAMADI İLK KEZ BUNA BAŞARI DİYORSUN ..BU SENE DE KÖTÜ GİTSİN AZİZ BŞK EL KOYAR SENİ DE VE SENİN GİBİLERİ DE KOVAR FB KAPISINDAN İÇERİ GİRMEZSİNİZ..BAŞARI SIFIR ..COMOLLİ + ERSUN OLMAZ BU İŞ..NEYSE KOMBİNE ALMADIM GEÇEN SEZON ALMIŞTIM KANDIRDI BZİ ŞİMDİ YOK..
    Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
  • Sado : Bencede gelmez 35 yaşında 10m alır hiç bi işe de yaramaz gene biz gıtlağımızdan evimizin dolabından kesip yardım ederiz
    Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır