Acun Ilıcalı Paylaştı! İşte Reytingleri Alt Üst Edecek Survivor'ın İlk Tanıtımı

Survivor'ın yeni sezon tanıtımını Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından paylaştı. Yarışmacıların ilk sözleri Survivor'ın ne kadar heyecanlı olacağını şimdiden gösterdi.

10 Şubat'ta başlayacak olan Survivor'ın yeni sezon tanıtımı yayınlandı. Eski yarışmacıların oluşturduğu AllStar kadrosunun tanıtımdaki sözleri hepsinin ne kadar hırslı olduğunu bir kere daha kanıtladı.

REYTİNG REKORLARI KIRACAK

Turabi Çamkıran, Hilmicem, Sahra Işık, Nagihan, Nihat Doğan, Murat Ceylan, Merve Aydın, Sema Aydemir, Adem Kılıççı, Hakan Hatipoğlu ve Ümit Karan'ın yer aldığı fragman sosyal medyaya bomba gibi düştü. Yeni sezon Survivor'un reyting rekorları kıracağı şimdiden belli oldu.

02 Şubat 2018 Cuma 10:28
YORUMLAR (27)
  • egitimci : Bu toplumda cagdis egitim yayginlastirilmak istendigi surece bu tip organizasyonlar reyting yapar.Acun toplumun bu yonunu iyi yakalamis , siyasetcininde ulkenin durumu tartisilacagina bu tartisilsin destegi ile daha cook reyting yapar.Aaaa kuşa bak ornegi.tek yol bilimsel cagdas egitimdir.
    Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
  • oz be kadırlılı : bos bır program bosa izlemesınler degmez yazık ınsanlara ızlıyorsanız dırılıs kutul amare abdullamıd ı ızleyınde gerceklerı ogrenın bosubosuna ızlemeyın mıde bulundırıcı
    Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika