Acun Ilıcalı sosyal medyadan duyurdu: Depremzedeler için toplanan bağış 73 milyon TL'ye ulaştı

Acun Ilıcalı, Elazığ'da meydana gelen depremde zarar gören vatandaşlar için başlatılan yardım kampanyasında 73 milyon TL bağış toplandığını açıkladı.

Elazığ'daki depremde zarar gören vatandaşlar için yardım kampanyası düzenleyen Acun Ilıcalı, herkesin takdirini kazandı. Çok sayıda ünlü ve zengin ismin yanı sıra birçok vatandaş da kampanyaya katkıda bulundu.

73 MİLYON TL'YE ULAŞTI

Acun Ilıcalı, depremzedeler için başlatılan yardım kampanyasında 73 milyon TL bağış toplandığını açıkladı. Instagram hesabından paylaşım yapan Ilıcalı, "Bu gurur milletimizin... Dün gece 51 milyon TL olarak bildirilen yardım tutarımız, tüm yapılan banka transferlerinin AFAD hesaplarına geçmesiyle birlikte 73 milyon TL'ye ulaştı. Yayın boyunca milletimizin vermiş olduğu destekten sonra bu yardımı toplamanın büyük mutluluğu içindeyim.Kampanyamıza katılan herkesten Allah razı olsun. Zor şartlardaki kardeşlerimize umut olabildiysek ne mutlu hepimize" ifadelerini kullandı.

Acun Ilıcalı sosyal medyadan duyurdu: Depremzedeler için toplanan bağış 73 milyon TL'ye ulaştı - Son Dakika Magazin
Acun Ilıcalı'nın programında depremzedeler için rekor bağış toplandı Acun Ilıcalı'nın programında depremzedeler için rekor bağış toplandıBakan Çavuşoğlu, depremzedeler için bir maaşını bağışladı Bakan Çavuşoğlu, depremzedeler için bir maaşını bağışladıBakan Soylu da Acun'un programına katılıp bağış yaptı Bakan Soylu da Acun'un programına katılıp bağış yaptı
27 Ocak 2020 Pazartesi 19:46

Banka, AFAD, Magazin, Son Dakika
YORUMLAR

Son Dakika