Adam Johnson, Futbol Oyunlarından Çıkarıldı

Reşit olmayan bir kızla cinsel yakınlık kurduğu için hapse mahkum edilen futbolcu Adam Johnson bu kez de futbol oyunlarından atıldı.

3.5 senedir Sunderland takımında forma giyen 28 yaşındaki kanat oyuncusu Adam Johnson, 15 yaşında bir kız ile yakınlık yaşadığını itiraf etmesinin ardından, Sunderland ve sponsoru Adidas tarafından kapının önüne konuldu hatırlanacağı gibi. Geçtiğimiz günlerde de üç suçlamanın birinden hüküm giyerek hapis cezası aldı. Reşit olmayan bir kızla cinsel yakınlık kurduğu için hapse mahkum edilen futbolcu Adam Johnson bu kez de futbol oyunlarından da atıldı.

FIFA VE PES OYUNLARINDAN ÇIKARILDI
Toplamda 5-10 yıl arasında hapis yatacak olan Adam Johnson'ın, Football Manager 16 ve PES 2016'dan tamamen çıkartıldığı duyuruldu. EA Sports da aynı şekilde, bir kaç teknik problemin çözülmesinin ardından oyuncunun FIFA 16'dan çıkartılması için ne gerekiyorsa yapılacağı yönünde bir açıklama yaptı.

ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
Adam Johnson şu anda FIFA 16'nın aktif kadrolar bölümünden ve Sunderland ile İngiltere kadrolarından çıkartılmış durumda. Oyunun en fazla tutulan modlarından olan FIFA Ultimate Team'den çıkartılması için de çalışmalar sürüyor.

(Kaynak: Level.com.tr)

09 Mart 2016 Çarşamba 12:14

Adam Johnson, Sunderland, Adidas, Spor
YORUMLAR