Kız arkadaşını darbeden ve 9. kattaki balkondan sarkıtan kişi operasyonla yakalandı

Adana'da 29 yaşındaki bir adam, evine girdiği kız arkadaşını önce darbetti sonra 9. kattaki dairenin balkonundan sarkıttı. Kadın, Özel Harekat Polisinin düzenlediği operasyonla kurtarıldı.

Adana'da evine girip darbettiği kız arkadaşını 9. kattaki dairenin balkonundan sarkıtan kişi Polis Özel Harekat tarafından düzenlenen operasyonla yakalandı.

POLİSİN UYARILARINI DİNLEMEDİ

Alınan bilgiye göre, merkez Seyhan ilçesi Aydınlar Mahallesi'nde, bir apartmanın 9. katındaki dairede, bir kadının darbedildiği ve balkondan sarkıtıldığı ihbarı üzerine olay yerine polis ekibi sevk edildi. Olay yerine ulaşan polis ekibi, 9. kata çıkarak şüpheli Z.Z.Y.'ye (29) kapıyı açmasını ve kız arkadaşı S.T'yi (25) bırakması için ikazda bulundu.

KOÇ BAŞIYLA KAPIYI KIRDILAR

Polisin uyarılarına rağmen şüphelinin kapıyı açmaması ve S.T.'yi alıkoymaya devam etmesi üzerine olay yerine Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ve özel harekat polisleri sevk edildi. Olay yerine ulaşan ekipler, çevre güvenliğini aldıktan sonra uzun namlulu silahlar, kalkan ve koç başıyla dairenin bulunduğu kata çıkarak kapıyı kırdı.

Çeşitli yerlerinden darbedildiği belirlenen S.T.'yi kurtaran ekipler, gözaltına aldıkları şüpheli Z.Z.Y.'yi polis merkezine götürdü.

Kız arkadaşını darbeden ve 9. kattaki balkondan sarkıtan kişi operasyonla yakalandı - Son Dakika
Kaynak: AA
16 Eylül 2020 Çarşamba 06:43
YORUMLAR (24)
  • Ayhan : Nasıl olsa Hakim Şartlı saliverir Adalet bu .Kendi Başına gelse acaba yine salıverir mi orası muamma
    Cevap Yaz 6 0 Yayından Kaldır
  • Pir fni : Kimse kınamasın, kınamayın arkadaşım. Kızınız varsa, oturun ilerde böyle biriyle karşılaşmasın diye oğlunuz varsa ilerde böyle biri olmasın diye dua edin. Unutmayın kınadığınız şey başınıza gelmeden ölmeyeceksiniz..
    Cevap Yaz 22 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika