Adana Demirspor'dan Okul Ziyareti

Adana Demirspor Kulübü futbolcuları Yiğitcan Erdoğan, İsmail Şahmalı, Lingane, Tambe ve Joseph Sunar Nuri Çomu Anadolu Lisesi’nde öğrencilerle imza gününde bir araya geldi.

Adana Demirspor Kulübü futbolcuları Yiğitcan Erdoğan, İsmail Şahmalı, Lingane, Tambe ve Joseph Sunar Nuri Çomu Anadolu Lisesi'nde öğrencilerle imza gününde bir araya geldi. Okul ziyaretinde Adana Demirspor Şimşekler Grubu Taraftarlar Derneği Ertan Zeybek ve yöneticisi Adem Tel'de hazır bulundu.
Adana Demirsporlu futbolcuları, öğrenciler okul girişinde çok büyük bir coşkuyla karşılarken Demirspor tişörtleri, formaları ve okul defterlerini de futbolculara imzalattılar.
Ziyaret dolayısıyla oldukça mutlu olduğunu belirten Okul müdürü İdris Tel, Adana Demirsporlu futbolculara teşekkür ederek plaket takdim etti.
Adana Demirspor'un kaptanı Yiğitcan Erdoğan'da böyle bir etkinliğe davet edilmelerinin çok büyük bir onur olduğunu belirterek okul müdürü İdris Tel'e Adana Demirspor forması hediye etti. Kaptan Yiğitcan Erdoğan ayrıca Adana Demirspor - Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü maçında 20 öğrenciyi karşılaşmayı izleyebilmeleri için misafir edeceklerini söyledi. - ADANA

Kaynak: İHA

09 Kasım 2017 Perşembe 15:54

Nuri Çomu, Yiğitcan Erdoğan, Adana Demirspor, Spor