Adanaspor Taraftarları, Taş Bulamayınca Polise Turunç Attı

Adanasporlu taraftarlar, maç sonu Beşiktaşlı taraftarlara saldırmak istedi. Polis müdahalesiyle karşılaşan taraftarlar, taş bulamayınca ağaçlardan topladıkları turunçları polise fırlattı.

Adanaspor taraftarları, 2-1'lik Beşiktaş mağlubietinin ardından tıpkı maç öncesinde olduğu gibi Siyah-Beyazlı taraftarlara saldırmak istedi.

KADIN POLİS UYARDI, AMA...

Beşiktaşlı taraftarların çıkacağı Gazipaşa Bulvarı'nda toplanan kalabalık grup, küfürlü tezahüratlar etmeye başladı. Çevrede güvenlik önlemi alan polis, grubu dağıtmak için uyardı. Bir kadın polis, "Burada çocuklar var, aileler var lütfen yapmayın" şeklinde grubu sakinleştirmeye çalıştı.

TAŞ OLMAYINCA TURUNÇ ATTILAR

Öfkeli grup taş bulamayınca kaldırımdaki ağaçlardan turunç toplayıp polise attı. Yunus polisinin müdahalesiyle grup ara sokaklara dağıldı, 1 kişi aldığı cop darbesi nedeniyle ayağından yaralandı.

ÇEVİK KUVVET ENGELLEDİ

Ara sokaklara dağılan gruptan kopan küçük gruplar bir süre sonra tehdit ve küfürler savurarak tekrar Siyah-Beyazlı taraftarların çıkacağı alana geldi. Çevik kuvvet polislerini gördükten sonra "Şehitler ölmez vatan bölünmez" diyerek bölgeden uzaklaştılar. Adanasporlu taraftarlar alandan tamamen dağıldıktan sonra Beşiktaşlı taraftarlar, güvenlik önlemleri eşliğinde stattan ayrıldı.


20 Kasım 2016 Pazar 11:27

Adanaspor, Gazipaşa, Beşiktaş, Spor, Son Dakika
YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika Haberleri