Afrin'de Görevli Uzman Çavuş'tan Sevgilisine Sahnede Evlenme Teklifi

Afrin'de görev yapan asker, katıldığı Ramazan etkinliğinde sevgilisini sahneye çıkarıp evlenme teklif etti. Geceye katılan konuklar, uzman çavuş ve sevgilisini hayranlıkla izledi.

Afrin'de görev yapan ve izne gelen uzman çavuş 29 yaşındaki Muhammet Raşit Ordulu, ramazan eğlencelerini izlemeye birlikte gittiği kız arkadaşına sahneye çıkarak evlenme teklif etti.

UZMAN ÇAVUŞ RAMAZAN ETKİNLİĞİNDE SEVGİLİSİNE SÜRPRİZ YAPTI

Ünye Belediyesi 7. Geleneksel Ramazan Etkinliklerini izlemeye gelen Muhammet Raşit Ordulu, Cumhuriyet Meydanı'nda kurulan sahneye çıkarak, kız arkadaşı Deniz Erdem'e sürpriz yaptı.

DİZ ÇÖKÜP EVLENME TEKLİFİ ETTİ

Kız arkadaşının önünde diz çökerek evlenme teklif eden Ordulu, teklifinin kabul görmesinin ardından sözlüsüyle müzik eşliğinde dans etti. Evlilik yolunda ilk adımı sahnede atan çifte vatandaşlar da alkışlarıyla destek oldu.

"AFRİN'DEN İZNE GELDİM"

Ordulu, gazetecilere yaptığı açıklamada, Afrin'den dün izne geldiğini belirterek, "20 Ekim 2012'de tanıştık. Çok büyük aşk ve sevgi ile bağlandım ben kendisine. Ben 2012 yılından bu yana toplam 10 defa görüştüm ya da görüşmedim ama sevdim.

Sadece sevdim ve ben sevmenin ne olduğunu uzaktayken onunla yaşadım. Bir ömür onu sevip onunla yaşlanmak ve bir ömür onun gözlerinde yaşlanmak istiyorum." dedi.

Deniz Erdem de evlilik teklifi karşısında çok şaşırdığını ancak çok mutlu olduğunu söyledi.

13 Haziran 2018 Çarşamba 10:05

Afrin, 3. Sayfa, Güncel
YORUMLAR (28)
  • öööööööööööööööööö : offff çooookkkkk banallllllll. . . evlilikleri monoton geçer. . . hayırlı olsun. . . Cevap Yaz 0 2 Yayından Kaldır
  • yunus : Türk toplumu olarak ; inanç ve gelenek görenek olarak ne kadar dejenere olduğumuzun resmidir. Bunlar Türk toplumuna yakışmayan devşirme adetler. Türk insanları birbirinin önünde eğilmez secdede eğilir... Cevap Yaz 7 1 Yayından Kaldır
  • ... : Boş boş yorum yapmayın. Adam Afrine giderek bütün sevdiklerınden caz geçmiş. Allah mesut Bahtiyar eylesin Mehmetçik Cevap Yaz 7 4 Yayından Kaldır
  • ERGEN PLATFORMU : Ben içinde sevgi olan her şeye varım, Sevgi tek kelimedir ama anlattıklarını yazsan kütüphaneler yetmez. Mutlu olun inşallah. . Cevap Yaz 4 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız