Afrodit, Ünlü Şarkıcıyı Fena Fırçaladı!

Afrodit Banu Alkan, yolda tesadüfen karşılaştığı ünlü sanatçı Onur Akay'ı, herkesin içinde fena fırçaladı.

Yeşilçam'ın ünlü oyuncusu Banu Alkan'ın, Çanakkale'nin Ayvacık ilçesine bağlı sahil beldesi Küçükkuyu'da tatil yaptığı öğrenildi. Ünlü ses sanatçısı Onur Akay, Edremit Körfezi'nin Akçay sahilinde bulunan yazlığından, Yıldırım Gürses şarkılarının söz yazarı merhum şair Mustafa Sevilen'in ailesiyle fasıl yapmak için Küçükkuyu'ya gitti. Tatil beldesinin en işlek caddesinde araba bekleyen Akay, o anda bir telefoncudan çıkan Banu Alkan'la tesadüfen karşılaştı. Alkan, Onur Akay'ı görünce caddenin ortasında herkesin içinde fena fırçaladı.

"SENİ GÖRMEK BİLE İSTEMİYORUM"

Geçtiğimiz sene 'Dünya Güzellerim' adlı programda yer alan Banu Alkan'ın, Diva Bülent Ersoy'la girdiği yaş tartışmasına, Alkan'ın yakın dostu ünlü sanatçı Onur Akay da dahil olmuştu. Akay'ın, bir magazin programında yaptığı açıklama ünlü oyuncuyu çok kızdırmış olmalı ki, Afrodit Akay'ı görünce sinirlerine hakim olamadı. Yüksek sesle herkesin içinde bağıran Alkan, "Sen beni çok hayal kırıklığına uğrattın Onur Akay, ben seni bir dost olarak görmüştüm, seninle müzik çalışmaları bile yapmak istedim ama sen televizyonda yaptığın o konuşmalarla beni çok üzdün. Artık seni görmek bile istemiyorum" ifadelerini kullandı. Akay ise sessizliğini koruyarak, "Üzdüysem sizi çok özür dilerim" dedi. Alkan, yoldan geçen insanların şaşkın bakışları arasında yoluna devam etti.

Milliyet Gazetesi yazarı Ali Eyüpoğlu, geçtiğimiz sene canlı yayında Banu Alkan'ın kaç yaşında olduğunu Onur Akay'a sormuş, Akay ise "Banu Alkan 6 sene sonra 65 yaş kartını alacak." diyerek esprili bir dille yanıt vermişti.

Kaynak: Bültenler

16 Temmuz 2018 Pazartesi 08:29

Banu Alkan, Onur Akay, Güncel