Ahmet Çakar: Bülent Yıldırım, Eyyamcı Bir Hakem ve Kötü Bir İnsan

Ahmet Çakar, Galatasaray'ın Beşiktaş'ı 2-0 mağlup ettiği karşılaşmayı değerlendirdi.

Sivri dilli yorumcu ve yazar Ahmet Çakar, Galatasaray'ın sahasında Beşiktaş'ı 2-0 mağlup ettiği maçın hakemi Bülent Yıldırım için sert bir değerlendirme yaptı.

Bu gece Galatasaray, Beşiktaş'ı 2-0 yendi ama 'Galatasaray, Bülent Yıldırım sayesinde kazandı' dersek haksızlık yapmış oluruz. Galatasaray kazandı ve şampiyonluğun en büyük adayı haline geldi. Galatasaray'ı tebrik ederim ve Bülent Yıldırım skora direkt etki etti diyemem.

"BÜLENT YILDIRIM KÖTÜ İNSAN"

"Bülent Yıldırım kötü hakem aynı zamanda da kötü insandır.Bülent Yıldırım maçı Galatasaray'ın kazanmasını istiyordu. Eşeği öpüp, belini incitmemek diye bir laf vardır. Bülent Yıldırım, Galatasaray'ın maçı kazanmasını istiyordu. Yanlış penaltı ya da yanlış adam atmadı ama bunu gösterdi."

"BÜLENT YILDIRIM EYYAMCI"

"Bülent Yıldırım çok ciddi anlamda eyyamcı! Caner'e gösterdiği sarı kart yanlış. Beşiktaş'ın atağa çıktığı pozisyonda Necip faul yapamdı. Lens'in koşu yolunu tıkayan Marcao ama Lens sarı kart gördü. Luyindama'nın dirseği var."

GÖNÜL GÖZÜYLE KARAR VERDİ

"Golde top Caner'den mi çıktı önemli değil. Ancak kimden çıktığını hakem görmedi. Orada görmedi ve Galatasaray'a vereyim dedi. Gönül gözüyle kararı verdi."

TEK GALİBİYET ALAMIYOR, TUHAF!

"14 Nisan gecesi Galatasaray, Fenerbahçe ile 1-1 berabere kalıyor. Türkiye'nin en akıllı, ağzından çıkan lafı en iyi tartan, halka ilişkisi çok iyi olan Abdurrahim Albayrak, "Bir takım şampiyon yapılmak isteniyor" diyor. O günden itibaren Başakşehir tek galibiyet almıyor. Çok tuhaf."

Ahmet Çakar: Bülent Yıldırım, Eyyamcı Bir Hakem ve Kötü Bir İnsan - Son Dakika Spor
06 Mayıs 2019 Pazartesi 10:13

Bülent Yıldırım, Ahmet Çakar, Galatasaray, Beşiktaş, Spor
YORUMLAR