Ahmet Hakan, Metin Hara'yı Fena Eleştirdi: Erkeğin Kezbanıymışsın

Adriana Lima ile ilişkisinden sonra yaptığı açıklamalarla eleştiri oklarının hedefi haline gelen Metin Hara'yı Ahmet Hakan da 'Erkeğin kezbanıymışsın' diyerek eleştirdi.

Dünyaca ünlü model Adriana Lima ile ilişkisi magazin gündemine bomba gibi düşen Metin Hara, yaptığı açıklamalarda homoseksüel değilim eski sevgililerime bakın diyerek çirkin bir açıklama yapmıştı. Ünlü yazar Ahmet Hakan da köşesinde Hara'yı "Paçoz çıktın" diyerek eleştirdi.

"ESKİ SEVGİLİLERİNDEN, ESKİ OTOMOBİLLERİ GİBİ SÖZ EDİYOR"

Hürriyet'ten Ayşe Arman'a konuşan Metin Hara yaptığı açıklamalarla birçok eleştiriye amruz kalmıştı. Öyle ki Demet Akalın'a verdiği 'Ka'le almıyorum' cevabından sonra Sinan Akçıl'dan bile tepki almıştı. Şimdi ise Ahmet Hakan eleştiri oklarını Metin Hara'nın üzerine çevirdi. "Ahmet Hakan Metin Hara'ya şu satırlarla sert çıktı: Hani şu Adriana Lima'yla sevgili olduğu için bütün erkeklerin düşmanlığını üzerine çeken şahıs. Tam da...'Kıskanmayın, gıpta edin, helal olsun çocuğa, bravo vallahi' falan diyecektim ki... Ayşe Arman'a verdiği röportaj geldi önüme... Hay, gelmez olaydı! Herif, o kadar berbat bir yaklaşım sergiliyor ki... Eski sevgililerinden eski otomobillerinden söz eder gibi ediyor."

"HAY ALLAH MÜSTAHAKINI VERSİN BE METİN HARA"

Metin Hara'yı eleştirilerini sürdüren Hakan şöyle devam etti: "Söyledikleri aşağı yukarı şöyle şeyler:
- Ben Adriana olayına öyle şak diye gelmedim Ayşe...
- Bak şimdi, ben sana eski sevgililerimi sayayım da durumu gör.
- Aslı T. var mesela... Çok ünlü, çok hoş bir kız.
- Ekin T. var ayrıca... Ünlü ve süper biri...
- Müge B. var bir de... Tamam, bir Adriana değil ama o da yerel ünlü.
- Sonra bir de Beste K. var ki... O da ünlü, o da çok güzel.
- Yani benim güzel Ayşe'm, ben sevgililer destanı yazmış bir adamım...
- Adriana Lima'yı kapmama şaşırma öyle...

Hay Allah müstahakını versin be Metin Hara! Yahu sen... Tam bir apaçi, tam bir barzo, tam bir zonta, tam bir paçoz, tam bir erkek Kezban'ıymışsın be!"15 Temmuz 2017 Cumartesi 11:03

Ahmet Hakan Coşkun, Adriana Lima, Ayşe Arman, Metin Hara, Magazin
YORUMLAR