Ahmet Nur Çebi'den Sergen Yalçın sözleri: Kendi içimizden biriyle yola devam edeceğiz

Beşiktaş yönetiminin dünkü toplantısında hoca adayları masaya yatırıldı. Başkan Çebi'nin, 'İçimizden yetişmiş bir isimle yola devam etmeliyiz' şeklindeki sözleri sonrası Sergen Yalçın'a onay çıktı.

Abdullah Avcı'nın ayrılığı sonrası yeni teknik direktör için çalışmalara başlayan Beşiktaş'ta sürpriz olmadı ve taraftarın uzun süredir statta adını bağırdığı Sergen Yalçın'a yönetimden onay çıktı.

"KENDİ İÇİMİZDEN BİRİYLE YOLA DEVAM EDECEĞİZ"

Sabah'ın haberine göre, dün toplanan siyah-beyazlı kurmayların gündeminde Yalçın'ın yanı sıra Mehmet Özdilek ve Tayfun Korkut da vardı. Bu isimler üzerinde uzun konuşmalar yapılırken, yabancı teknik adam için de görüşler belirtildi. Ancak son sözü alan Başkan Ahmet Nur Çebi, "Dünyada son trend, yetiştirdiği isimlere görev vermek. Biz de kendi içimizden bir isimle yola devam etmeliyiz. Sergen Yalçın, oyuncu olarak Beşiktaş tarihine geçmiş, teknik direktör olarak da kendini kanıtlamış bir hoca. Görev yaptığı her takımda farkını gösterdi. Artık Beşiktaş için hazır olduğunu düşünüyorum" sözleriyle konuya noktayı koydu.

Başkan Çebi'nin bu konuşması sonrası yönetici arkadaşlarının da ikna olduğu ve Sergen Yalçın ismine herkesin onay verdiği öğrenildi.

Ahmet Nur Çebi'den Sergen Yalçın sözleri: Kendi içimizden biriyle yola devam edeceğiz - Son Dakika Spor
Sergen Yalçın'ın yardımcılarından Çağdaş Atan: Özrü kabul etmek büyüklüktür Sergen Yalçın'ın yardımcılarından Çağdaş Atan: Özrü kabul etmek büyüklüktürBeşiktaş, Sergen Yalçın'a 1.5 yıl için 1.3 milyon euro ödeyecek Beşiktaş, Sergen Yalçın'a 1.5 yıl için 1.3 milyon euro ödeyecek
28 Ocak 2020 Salı 11:31

Ahmet Nur Çebi, Sergen Yalçın, Beşiktaş, Spor, Son Dakika
YORUMLAR

Son Dakika