AK Parti Aday Listesi Belli Oldu

AK Parti milletvekili aday listesi YSK’ya teslim edildi.

AK Parti milletvekili aday listesi YSK'ya teslim edildi.



Liste şöyle:



"İL ADAY SIRA NO AD SOYAD



ADANA 1 ÖMER ÇELİK



ADANA 2 NECDET ÜNÜVAR



ADANA 3 FATMA GÜLDEMET SARI



ADANA 4 TALİP KÜÇÜKCAN



ADANA 5 MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ



ADANA 6 TAMER DAĞLI



ADANA 7 MEHMET SAĞLAM



ADANA 8 AHMET ZENBİLCİ



ADANA 9 MÜBERRA KARA



ADANA 10 HASAN HÜSEYİN KUŞCU



ADANA 11 HASAN BERZAN TOPRAK



ADANA 12 ZEKERİYE YILDIZOĞLU



ADANA 13 MEHMET AKİF DOSTBİL



ADANA 14 İBRAHİM DÖLEK



ADIYAMAN 1 AHMET AYDIN



ADIYAMAN 2 ADNAN BOYNUKARA



ADIYAMAN 3 İBRAHİM HALİL FIRAT



ADIYAMAN 4 SALİH FIRAT



ADIYAMAN 5 YAKUP TAŞ



AFYONKARAHİSAR 1 VEYSEL EROĞLU



AFYONKARAHİSAR 2 ALİ ÖZKAYA



AFYONKARAHİSAR 3 HATİCE DUDU ÖZKAL



AFYONKARAHİSAR 4 MEHMET KOCA



AFYONKARAHİSAR 5 CENGİZ SAĞLAM



AĞRI 1 CESİM GÖKÇE



AĞRI 2 İSMAİL OĞUR



AĞRI 3 ERHAN TENEKECİ



AĞRI 4 ZEYNEL ABİDİN ÇAKIR



AMASYA 1 MEHMET NACİ BOSTANCI



AMASYA 2 HALUK İPEK



AMASYA 3 AVNİ ERDEMİR



ANKARA -1 1ALİ BABACAN



ANKARA -1 2 YALÇIN AKDOĞAN



ANKARA -1 3 AHMET GÜNDOĞDU



ANKARA -1 4ALİ İHSAN ARSLAN



ANKARA -1 5 JÜLİDE SARIEROĞLU



ANKARA -1 6 MURAT ALPARSLAN



ANKARA -1 7 ERTAN AYDIN



ANKARA -1 8 FATİH ŞAHİN



ANKARA -1 9 TÜLAY SELAMOĞLU



ANKARA -1 10 BARIŞ AYDIN



ANKARA -1 11 ERCAN KINACI



ANKARA -1 12 FAHRİ USTA



ANKARA -1 13 DEVLET ŞANKAZAN



ANKARA -1 14 MEHTAP TORUNTAY



ANKARA -1 15 HÜSEYİN ULUSAL



ANKARA -1 16 HAYRİ ÇAĞIR



ANKARA -1 17 EMİRE BALKAN



ANKARA -1 18 MEHMET ALİ CANLI



ANKARA-2 1 CEMİL ÇİÇEK



ANKARA-2 2 YILDIRIM TUĞRUL TÜRKEŞ



ANKARA-2 3 EMRULLAH İŞLER



ANKARA-2 4 AHMET İYİMAYA



ANKARA-2 5 LÜTFİYE SELVA ÇAM



ANKARA-2 6 VEDAT BİLGİN 1/10



ANKARA-2 7 AYDIN ÜNAL



ANKARA-2 8 NEVZAT CEYLAN



ANKARA-2 9 AYHAN YILMAZ



ANKARA-2 10 MAHMUT SAMİ MALLI



ANKARA-2 11 AHMET BABA



ANKARA-2 12 MURAT YILDIRIM



ANKARA-2 13 NESLİHAN CENK



ANKARA-2 14 MEHMET AKİF KALAYCI



ANTALYA 1 MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU



ANTALYA 2 MUSTAFA KÖSE



ANTALYA 3 HÜSEYİN SAMANİ



ANTALYA 4 GÖKCEN ÖZDOĞAN ENÇ



ANTALYA 5 SENA NUR ÇELİK



ANTALYA 6 İBRAHİM AYDIN



ANTALYA 7 ATAY USLU



ANTALYA 8 İBRAHİM TÜRKİŞ



ANTALYA 9 IŞILAY IŞILDAR CAN



ANTALYA 10 HAKKI BEŞKAZALI



ANTALYA 11 ERCAN MEKTEPLİOĞLU



ANTALYA 12 İZZET YILMAZ



ANTALYA 13 MURTAZA TAMYÜREK



ANTALYA 14 MUSTAFA AKDENİZ



ARTVİN 1İSRAFİL KIŞLA



ARTVİN 2 HAYRETTİN GÜLBİN



AYDIN 1 MEHMET ERDEM



AYDIN 2 ABDURRAHMAN ÖZ



AYDIN 3 MUSTAFA SAVAŞ



AYDIN 4 ERSİN ESENLİK



AYDIN 5 METİN YAVUZ



AYDIN 6 HİLMİ YILDIRIM



AYDIN 7 HAKAN ÇAĞLAR ERÜRKER



BALIKESİR 1 MAHMUT POYRAZLI



BALIKESİR 2 SEMA KIRCI



BALIKESİR 3ALİ AYDINLIOĞLU



BALIKESİR 4 KASIM BOSTAN



BALIKESİR 5 MUSTAFA CANBEY



BALIKESİR 6EMİN MEHMET KARATAN



BALIKESİR 7 HASAN DEMİRASLAN



BALIKESİR 8 HASAN ŞAFAK



BİLECİK 1 HALİL ELDEMİR



BİLECİK 2 RAMAZAN KURTULMUŞ



BİNGÖL 1 CEVDET YILMAZ



BİNGÖL 2 ENVER FEHMİOĞLU



BİNGÖL 3 YUSUF COŞKUN



BİTLİS 1 VEDAT DEMİRÖZ



BİTLİS 2 MEHMET ZEKİ PEKER



BİTLİS 3 AHMET ÇELİK



BOLU 1 ALİ ERCOŞKUN



BOLU 2 FEHMİ KÜPÇÜ



BOLU 3 FATİH METİN



BURDUR 1 BAYRAM ÖZÇELİK



BURDUR 2 REŞAT PETEK



BURDUR 3 KAMİL ÖZCAN



BURSA 1 MEHMET MÜEZZİNOĞLU



BURSA 2 EFKAN ALA



BURSA 3 EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ 2/10



BURSA 4 CEMALETTİN KANİ TORUN



BURSA 5 HÜSEYİN ŞAHİN



BURSA 6 İSMAİL AYDIN



BURSA 7 ZEKERİYA BİRKAN



BURSA 8 HAKAN ÇAVUŞOĞLU



BURSA 9 BENNUR KARABURUN



BURSA 10 MUHAMMET MÜFİT AYDIN



BURSA 11 OSMAN MESTEN



BURSA 12 MUSTAFA ESGİN



BURSA 13 AHMET KILIÇ



BURSA 14 CENNET CANKILIÇ



BURSA 15 HARUN AKIN



BURSA 16 BÜLENT BÜKE



BURSA 17 MURAT ÇAKIR



BURSA 18 DİNÇER AKYEL



ÇANAKKALE 1 BÜLENT TURAN



ÇANAKKALE 2 AYHAN GİDER



ÇANAKKALE 3 JÜLİDE İSKENDEROĞLU



ÇANAKKALE 4 MEHMET ÖZKURNAZ



ÇANKIRI 1 MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU



ÇANKIRI 2 HÜSEYİN FİLİZ



ÇORUM 1 SALİM USLU



ÇORUM 2 AHMET SAMİ CEYLAN



ÇORUM 3 LÜTFİYE İLKSEN CERİTOĞLU KURT



ÇORUM 4 BEKİR HORUZ



DENİZLİ 1 NİHAT ZEYBEKCİ



DENİZLİ 2 SEMA RAMAZANOĞLU



DENİZLİ 3 ŞAHİN TİN



DENİZLİ 4 CAHİT ÖZKAN



DENİZLİ 5 OSMAN YÜCELİŞ



DENİZLİ 6 EMİN OKKAYA



DENİZLİ 7 MUHAMMED BEKİR EGE



DİYARBAKIR 1 MEHMET GALİP ENSARİOĞLU



DİYARBAKIR 2 EBUBEKİR BAL



DİYARBAKIR 3 YUNUS MEMİŞ



DİYARBAKIR 4 BERAN ÇELİK



DİYARBAKIR 5 TAHSİN ARSLAN



DİYARBAKIR 6 NETİCE ARSLAN



DİYARBAKIR 7 ŞAFAK YONTÜRK



DİYARBAKIR 8 ALAATTİN PARLAK



DİYARBAKIR 9 MEHMET FATİH KAYHAN



DİYARBAKIR 10 AZİZ ALPER BİTEN



DİYARBAKIR 11 NEŞET ÖZDEN



EDİRNE 1 RAFET SEZEN



EDİRNE 2 MUSTAFA MERCAN



EDİRNE 3 FAHRETTİN SAVCI



ELAZIĞ 1 TAHİR ÖZTÜRK



ELAZIĞ 2 METİN BULUT



ELAZIĞ 3 ÖMER SERDAR



ELAZIĞ 4 EJDER AÇIKKAPI



ERZİNCAN 1 SEBAHATTİN KARAKELLE



ERZİNCAN 2 SERKAN BAYRAM



ERZURUM 1 RECEP AKDAĞ



ERZURUM 2 MUSTAFA ILICALI



ERZURUM 3 ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU



ERZURUM 4 İBRAHİM AYDEMİR 3/10



ERZURUM 5 ORHAN DELİGÖZ



ERZURUM 6 AHMET YAPTIRMIŞ



ESKİŞEHİR 1 NABİ AVCI



ESKİŞEHİR 2 HARUN KARACAN



ESKİŞEHİR 3EMİNE NUR GÜNAY



ESKİŞEHİR 4 YETKİN TETİK



ESKİŞEHİR 5ALİ DEMİREL



ESKİŞEHİR 6 YILMAZ ALTIN



GAZİANTEP 1 MEHMET ŞİMŞEK



GAZİANTEP 2 ABDULHAMİT GÜL



GAZİANTEP 3 AHMET UZER



GAZİANTEP 4 ŞAMİL TAYYAR



GAZİANTEP 5 CANAN CANDEMİR ÇELİK



GAZİANTEP 6 ABDULLAH NEJAT KOÇER



GAZİANTEP 7 ABDULKADİR YÜKSEL



GAZİANTEP 8 MEHMET ERDOĞAN



GAZİANTEP 9 ALİ ŞAHİN



GAZİANTEP 10 FİKRET MURAT TURAL



GAZİANTEP 11 MUHAMMED HAKAN TANRIÖVER



GAZİANTEP 12 SELAMİ YETKİNŞEKERCİ



GİRESUN 1 NURETTİN CANİKLİ



GİRESUN 2 CEMAL ÖZTÜRK



GİRESUN 3 SABRİ ÖZTÜRK



GİRESUN 4 ADEM TATLI



GÜMÜŞHANE 1 HACI OSMAN AKGÜL



GÜMÜŞHANE 2 CİHAN PEKTAŞ



HAKKARİ 1 AHMET BUDAK



HAKKARİ 2 EMRULLAH GÜR



HAKKARİ 3 ABDULMECİT TARHAN



HATAY 1 ADEM YEŞİLDAL



HATAY 2 ORHAN KARASAYAR



HATAY 3 MEHMET ÖNTÜRK



HATAY 4 FEVZİ ŞANVERDİ



HATAY 5 HACI BAYRAM TÜRKOĞLU



HATAY 6 FİLİZ ÖZÇÖREKÇİ



HATAY 7 İBRAHİM NACİ YAPAR



HATAY 8 MEHMET HACIOĞLU



HATAY 9 CANAN KAHRAMAN



HATAY 10 AHMET DEMİRTAŞ



ISPARTA 1 SÜREYYA SADİ BİLGİÇ



ISPARTA 2 SAİT YÜCE



ISPARTA 3 HAYDAR KEMAL KURT



ISPARTA 4 GÜLSÜM TUNÇBİLEK



MERSİN 1 LÜTFİ ELVAN



MERSİN 2 YILMAZ TEZCAN



MERSİN 3ALİ CUMHUR TAŞKIN



MERSİN 4 HACI ÖZKAN



MERSİN 5 ZEYNEP GÜL YILMAZ



MERSİN 6 ALPASLAN GÜRGENÇ



MERSİN 7 HALİT ÇORTUL



MERSİN 8 TANER BOZ



MERSİN 9 NAFİZ DENİZ



MERSİN 10 KORAL PARÇA



MERSİN 11 ADEM ALİ KESKİN



İSTANBUL-1 1İSMAİL KAHRAMAN



İSTANBUL-1 2 MUSTAFA ATAŞ 4/10



İSTANBUL-1 3MİHRİMAH BELMA SATIR



İSTANBUL-1 4 EROL KAYA



İSTANBUL-1 5 AHMET BERAT ÇONKAR



İSTANBUL-1 6 BERAT ALBAYRAK



İSTANBUL-1 7İSMET UÇMA



İSTANBUL-1 8 METİN KÜLÜNK



İSTANBUL-1 9 RAVZA KAVAKCI KAN



İSTANBUL-1 10 AZMİ EKİNCİ



İSTANBUL-1 11 OSMAN BOYRAZ



İSTANBUL-1 12 HASAN TURAN



İSTANBUL-1 13 HASAN SERT



İSTANBUL-1 14 MEHMET ALİ PULCU



İSTANBUL-1 15 HURŞİT YILDIRIM



İSTANBUL-1 16 HULUSİ ŞENTÜRK



İSTANBUL-1 17 ORHAN BİRDAL



İSTANBUL-1 18 ŞEBNEM KOCAKELÇİ



İSTANBUL-1 19 HAKKI ŞANLI



İSTANBUL-1 20 ERDAL YILMAZ



İSTANBUL-1 21 AYŞE KARTAL



İSTANBUL-1 22 MUSTAFA DEMİRAL



İSTANBUL-1 23 MUSTAFA ÖZMEN



İSTANBUL-1 24 HACER AKTÜRK



İSTANBUL-1 25 ALİM ERDEMİR



İSTANBUL-1 26 COŞKUN KOÇ



İSTANBUL-1 27 HASAN EKMEN



İSTANBUL-1 28 AYSER SOY



İSTANBUL-1 29 MUHAMMET ALİ KUMRU



İSTANBUL-1 30 MEHMET HÜSREV



İSTANBUL-1 31 RAMAZAN BULUM



İSTANBUL-2 1 HAYATİ YAZICI



İSTANBUL-2 2 VOLKAN BOZKIR



İSTANBUL-2 3 BURHAN KUZU



İSTANBUL-2 4AYŞE NUR BAHÇEKAPILI



İSTANBUL-2 5 FATMA BETÜL SAYAN KAYA



İSTANBUL-2 6 EKREM ERDEM



İSTANBUL-2 7AZİZ BABUŞCU



İSTANBUL-2 8 DURMUŞ ALİ SARIKAYA



İSTANBUL-2 9ŞİRİN ÜNAL



İSTANBUL-2 10 FATMA BENLİ



İSTANBUL-2 11 HÜSEYİN BÜRGE



İSTANBUL-2 12 HAYDAR ALİ YILDIZ



İSTANBUL-2 13 AHMET HAMDİ ÇAMLI



İSTANBUL-2 14 MARKAR ESEYAN



İSTANBUL-2 15 OKTAY SARAL



İSTANBUL-2 16 CEMAL VANLIOĞLU



İSTANBUL-2 17 AYŞEGÜL ESRA ATİK



İSTANBUL-2 18 PERİHAN TOĞAY



İSTANBUL-2 19 EROL ADAYILMAZ



İSTANBUL-2 20 YAVUZ DEĞİRMENCİ



İSTANBUL-2 21 GÜLVER ERDEM



İSTANBUL-2 22 MEHMET AKİF KÖSE



İSTANBUL-2 23 ÖMER FARUK AYDEMİR



İSTANBUL-2 24 BUĞRA BABUR



İSTANBUL-2 25 MAHMUT BAYAT



İSTANBUL-2 26 EMRE ETE



İSTANBUL-3 1 MEHMET MEHDİ EKER 5/10



İSTANBUL-3 2 MUSTAFA ŞENTOP



İSTANBUL-3 3 MEHMET DOĞAN KUBAT



İSTANBUL-3 4 SERAP YAŞAR



İSTANBUL-3 5 FEYZULLAH KIYIKLIK



İSTANBUL-3 6 MEHMET MUŞ



İSTANBUL-3 7 NUREDDİN NEBATİ



İSTANBUL-3 8 MEHMET METİNER



İSTANBUL-3 9 HARUN KARACA



İSTANBUL-3 10 TÜLAY KAYNARCA



İSTANBUL-3 11 MUSTAFA YENEROĞLU



İSTANBUL-3 12 ERKAN KANDEMİR



İSTANBUL-3 13 HALİS DALKILIÇ



İSTANBUL-3 14 MÜRTEZA ZENGİN



İSTANBUL-3 15 YILDIZ SEFERİNOĞLU



İSTANBUL-3 16 ABDULLAH BAŞCI



İSTANBUL-3 17 YUNUS ERGÜNE



İSTANBUL-3 18 TÜLİN MAZLUMOĞLU KESTANE



İSTANBUL-3 19 AHMET AYDIN



İSTANBUL-3 20 HATİCE KÜBRA ÖZTÜRK



İSTANBUL-3 21 ABDULLAH SADIKSOY



İSTANBUL-3 22 MÜZEMMİL HEVADPAL



İSTANBUL-3 23 RESUL KURT



İSTANBUL-3 24 YEŞİL AYTULUM TURUT



İSTANBUL-3 25 ZEKİYE ÇAPAN



İSTANBUL-3 26 MURAT ÇELİK



İSTANBUL-3 27 MEMET EMİN ERTEKİN



İSTANBUL-3 28 HASENE ÇAPAR



İSTANBUL-3 29 HAŞİM TAŞKIRAN



İSTANBUL-3 30 YASİN ZÜLBAHAROĞLU



İSTANBUL-3 31 HÜSEYİN KOYUNCU



İZMİR-1 1BİNALİ YILDIRIM



İZMİR-1 2 MAHMUT ATİLLA KAYA



İZMİR-1 3 HÜSEYİN KOCABIYIK



İZMİR-1 4 NECİP KALKAN



İZMİR-1 5 CEMAL BEKLE



İZMİR-1 6AYŞE ENGÜR



İZMİR-1 7 FEVZİ BAYRAM



İZMİR-1 8 MAKSUT KARAOSMAN



İZMİR-1 9 MEHMET İLKBAHAR



İZMİR-1 10 GÜRBÜZ AKBULUT



İZMİR-1 11 ZERRİN KARA



İZMİR-1 12 AHMET EROĞLU



İZMİR-1 13 ENES UZUNLAR



İZMİR-2 1 FATMA SENİHA NÜKHET HOTAR



İZMİR-2 2 MUSTAFA İBRAHİM TURHAN



İZMİR-2 3 HAMZA DAĞ



İZMİR-2 4 KEREM ALİ SÜREKLİ



İZMİR-2 5 NESRİN ULEMA



İZMİR-2 6 TANSU KAYA



İZMİR-2 7BİLAL KIRKPINAR



İZMİR-2 8ALİ SEDAT ŞENBAŞ



İZMİR-2 9 MELTEM ERGİN



İZMİR-2 10 VEYSEL GÜLDOĞAN



İZMİR-2 11 EMİN SEFA KAYACAN



İZMİR-2 12 HALE YILDIZ



İZMİR-2 13 CEMAL BAHÇIVAN 6/10



KARS 1 AHMET ARSLAN



KARS 2 YUSUF SELAHATTİN BEYRİBEY



KARS 3 SUAT ÖGEL



KASTAMONU 1 HAKKI KÖYLÜ



KASTAMONU 2 METİN ÇELİK



KASTAMONU 3 MURAT DEMİR



KAYSERİ 1 MEHMET ÖZHASEKİ



KAYSERİ 2 TANER YILDIZ



KAYSERİ 3 MUSTAFA ELİTAŞ



KAYSERİ 4 İSMAİL TAMER



KAYSERİ 5 HÜLYA NERGİS



KAYSERİ 6 İSMAİL EMRAH KARAYEL



KAYSERİ 7 SAMİ DEDEOĞLU



KAYSERİ 8 AVŞAR ASLAN



KAYSERİ 9 KADİR CAN GÖKALP



KIRKLARELİ 1 SELAHATTİN MİNSOLMAZ



KIRKLARELİ 2 TURHAN ALTINTEL



KIRKLARELİ 3 AYTAÇ AKSOY



KIRŞEHİR 1 SALİH ÇETİNKAYA



KIRŞEHİR 2MİKAİL ARSLAN



KOCAELİ 1 FİKRİ IŞIK



KOCAELİ 2 RADİYE SEZER KATIRCIOĞLU



KOCAELİ 3 ZEKİ AYGÜN



KOCAELİ 4 İLYAS ŞEKER



KOCAELİ 5 MEHMET AKİF YILMAZ



KOCAELİ 6 SAMİ ÇAKIR



KOCAELİ 7 CEMİL YAMAN



KOCAELİ 8 AYŞE MÜGE OLŞEN



KOCAELİ 9 HALİT ÇOKAN



KOCAELİ 10 ERKAN AKSOY



KOCAELİ 11 ŞENER İNCE



KONYA 1 AHMET DAVUTOĞLU



KONYA 2 MUSTAFA BALOĞLU



KONYA 3 HÜSNÜYE ERDOĞAN



KONYA 4 AHMET SORGUN



KONYA 5 ZİYA ALTUNYALDIZ



KONYA 6 MUHAMMET UĞUR KALELİ



KONYA 7 LEYLA ŞAHİN USTA



KONYA 8 MEHMET BABAOĞLU



KONYA 9 ABDULLAH AĞRALI



KONYA 10 HALİL ETYEMEZ



KONYA 11 HACI AHMET ÖZDEMİR



KONYA 12 ÖMER ÜNAL



KONYA 13 MUSTAFA EFE



KONYA 14 AHMET ÖZDOĞAN



KÜTAHYA 1 MUSTAFA ŞÜKRÜ NAZLI



KÜTAHYA 2 VURAL KAVUNCU



KÜTAHYA 3 İSHAK GAZEL



KÜTAHYA 4 AHMET TAN



MALATYA 1 ÖZNUR ÇALIK



MALATYA 2 TAHA ÖZHAN



MALATYA 3 MUSTAFA ŞAHİN



MALATYA 4 NURETTİN YAŞAR



MALATYA 5 BÜLENT TÜFENKCİ



MALATYA 6 UFUK ÖNALAN



MANİSA 1 SELÇUK ÖZDAĞ 7/10



MANİSA 2 RECAİ BERBER



MANİSA 3 UĞUR AYDEMİR



MANİSA 4 MURAT BAYBATUR



MANİSA 5 İSMAİL BİLEN



MANİSA 6 GÜZİDE İÇEN KASAP



MANİSA 7 ERGÜN KARAOĞLU



MANİSA 8 OZAN ERDEM



MANİSA 9 NEVZAT BÜKÜM



KAHRAMANMARAŞ 1 MAHİR ÜNAL



KAHRAMANMARAŞ 2 VEYSİ KAYNAK



KAHRAMANMARAŞ 3 NURSEL REYHANLIOĞLU



KAHRAMANMARAŞ 4 CELALETTİN GÜVENÇ



KAHRAMANMARAŞ 5 MEHMET UĞUR DİLİPAK



KAHRAMANMARAŞ 6 MEHMET İLKER ÇİTİL



KAHRAMANMARAŞ 7 İMRAN KILIÇ



KAHRAMANMARAŞ 8 OĞUZKAN GÜZEL



MARDİN 1 ORHAN MİROĞLU



MARDİN 2 SÜLEYMAN BÖLÜNMEZ



MARDİN 3 SÜLEYMAN ÇELİK



MARDİN 4 ABDULLAH ERİN



MARDİN 5 VEYSİ KAYA



MARDİN 6 AHMET KAYA



MUĞLA 1 HASAN ÖZYER



MUĞLA 2 NİHAT ÖZTÜRK



MUĞLA 3 ELVAN GÖÇER



MUĞLA 4 MUHİTTİN KAYABAŞI



MUĞLA 5 MEHMET TİRE



MUĞLA 6 İSMAİL



MUŞ 1 MEHMET EMİN ŞİMŞEK



MUŞ 2 ABDULSELAM ER



MUŞ 3 MEDENİ ÇAĞLAR



NEVŞEHİR 1 MUSTAFA AÇIKGÖZ



NEVŞEHİR 2 MURAT GÖKTÜRK



NEVŞEHİR 3 EBUBEKİR GİZLİGİDER



NİĞDE 1 ALPASLAN KAVAKLIOĞLU



NİĞDE 2 ERDOĞAN ÖZEGEN



NİĞDE 3 YAŞAR ATAÇ



ORDU 1 NUMAN KURTULMUŞ



ORDU 2 OKTAY ÇANAK



ORDU 3 METİN GÜNDOĞDU



ORDU 4 ERGÜN TAŞCI



ORDU 5 MEHMET KARA



RİZE 1 HASAN KARAL



RİZE 2 HİKMET AYAR



RİZE 3 OSMAN AŞKIN BAK



SAKARYA 1 AYHAN SEFER ÜSTÜN



SAKARYA 2 ŞABAN DİŞLİ



SAKARYA 3 MUSTAFA İSEN



SAKARYA 4 ALİ İHSAN YAVUZ



SAKARYA 5 RECEP UNCUOĞLU



SAKARYA 6 NURAY SAĞIROĞLU



SAKARYA 7 RECEP HACIEYÜPOĞLU



SAMSUN 1 AKİF ÇAĞATAY KILIÇ



SAMSUN 2 ÇİĞDEM KARAASLAN



SAMSUN 3 AHMET DEMİRCAN



SAMSUN 4 FUAT KÖKTAŞ 8/10



SAMSUN 5 HASAN BASRİ KURT



SAMSUN 6 ORHAN KIRCALI



SAMSUN 7 YILMAZ HOCAOĞLU



SAMSUN 8 HÜSEYİN AVNİ ÇATAL



SAMSUN 9 ADEM TUNCER



SİİRT 1 YASİN AKTAY



SİİRT 2 FEYZİ SEVGİLİ



SİİRT 3 LOKMAN ÖZCAN



SİNOP 1 NAZIM MAVİŞ



SİNOP 2 CENGİZ TOKMAK



SİVAS 1 İSMET YILMAZ



SİVAS 2 HİLMİ BİLGİN



SİVAS 3 SELİM DURSUN



SİVAS 4 MEHMET HABİB SOLUK



SİVAS 5 HAKAN AKKAŞ



TEKİRDAĞ 1 MUSTAFA YEL



TEKİRDAĞ 2 AYŞE DOĞAN



TEKİRDAĞ 3 METİN AKGÜN



TEKİRDAĞ 4 ALİ GÜMÜŞ



TEKİRDAĞ 5 ÖMER KARADENİZ



TEKİRDAĞ 6 ADNAN ARGAN



TOKAT 1 COŞKUN ÇAKIR



TOKAT 2 ZEYİD ASLAN



TOKAT 3 CELİL GÖÇER



TOKAT 4 YUSUF BEYAZIT



TOKAT 5 MUSTAFA ARSLAN



TRABZON 1 SÜLEYMAN SOYLU



TRABZON 2 MUHAMMET BALTA



TRABZON 3 AYŞE SULA KÖSEOĞLU



TRABZON 4 ADNAN GÜNNAR



TRABZON 5 SALİH CORA



TRABZON 6 ERGİN AYDIN



TUNCELİ 1 METİN LEVENT YILDIZ



TUNCELİ 2 ALİ ULVİ SEYREK



ŞANLIURFA 1 FARUK ÇELİK



ŞANLIURFA 2 MEHMET KASIM GÜLPINAR



ŞANLIURFA 3 HALİL ÖZCAN



ŞANLIURFA 4 AHMET EŞREF FAKIBABA



ŞANLIURFA 5 MEHMET ALİ CEVHERİ



ŞANLIURFA 6 MEHMET AKYÜREK



ŞANLIURFA 7 İBRAHİM HALİL YILDIZ



ŞANLIURFA 8 MAHMUT KAÇAR



ŞANLIURFA 9 KEMALETTİN YILMAZTEKİN



ŞANLIURFA 10 ABDURRAHMAN NÜVİT YETKİN



ŞANLIURFA 11 MEHMET FATİH AKSOY



ŞANLIURFA 12 MEHMET ARKAN



UŞAK 1 MEHMET ALTAY



UŞAK 2 ALİM TUNÇ



UŞAK 3 HÜSEYİN KESKİN



VAN 1 BEŞİR ATALAY



VAN 2 BURHAN KAYATÜRK



VAN 3 VAHDETTİN İNCE



VAN 4 FATİH ÇİFTCİ



VAN 5 KAYHAN TÜRKMENOĞLU



VAN 6 EBUBEKİR KAÇMAZ



VAN 7 FARUK ALPASLAN 9/10



VAN 8 FERMAN YILDIRIM



YOZGAT 1 BEKİR BOZDAĞ



YOZGAT 2 ABDULKADİR AKGÜL



YOZGAT 3 ERTUĞRUL SOYSAL



YOZGAT 4 YUSUF BAŞER



ZONGULDAK 1 HÜSEYİN ÖZBAKIR



ZONGULDAK 2 FARUK ÇATUROĞLU



ZONGULDAK 3 ÖZCAN ULUPINAR



ZONGULDAK 4 AKIN KAYMAK



ZONGULDAK 5 AYTEKİN KAZANCI



AKSARAY 1 İLKNUR İNCEÖZ



AKSARAY 2 CENGİZ AYDOĞDU



AKSARAY 3 MUSTAFA SERDENGEÇTİ



BAYBURT 1 NACİ AĞBAL



BAYBURT 2 ŞAHAP KAVCIOĞLU



KARAMAN 1 RECEP KONUK



KARAMAN 2 RECEP ŞEKER



KIRIKKALE 1 RAMAZAN CAN



KIRIKKALE 2 ABDULLAH ÖZTÜRK



KIRIKKALE 3 MEHMET DEMİR



BATMAN 1 ATAULLAH HAMİDİ



BATMAN 2 ZİVER ÖZDEMİR



BATMAN 3 MURAT ÇİÇEK



BATMAN 4 ADİLE GÜRBÜZ



ŞIRNAK 1 ARSLAN TATAR



ŞIRNAK 2 ÖMER DEMİR



ŞIRNAK 3 CİHAN GÜVEN



ŞIRNAK 4 SEYHAN AKI



BARTIN 1 YILMAZ TUNÇ



BARTIN 2 AHMET BENSİZ



ARDAHAN 1 ORHAN ATALAY



ARDAHAN 2 YUNUS BAYDAR



IĞDIR 1 NURETTİN ARAS



IĞDIR 2 MUSTAFA BULUŞ



YALOVA 1 FİKRİ DEMİREL



YALOVA 2 İLKER KARBUZ



KARABÜK 1 MEHMET ALİ ŞAHİN



KARABÜK 2 BURHANETTİN UYSAL



KİLİS 1REŞİT POLAT



KİLİS 2 MUSTAFA HİLMİ DÜLGER



OSMANİYE 1 SUAT ÖNAL



OSMANİYE 2 MÜCAHİT DURMUŞOĞLU



OSMANİYE 3 MEHMET REMZİ COŞKUN



OSMANİYE 4 ABDULLAH BELET



DÜZCE 1 FARUK ÖZLÜ



DÜZCE 2 FEVAİ ARSLAN



DÜZCE 3 AYŞE KEŞİR". - ANKARA

Kaynak: İHA

18 Eylül 2015 Cuma 17:18

İBRAHİM HALİL FIRAT, AHMET SAMİ CEYLAN, SALİH ÇETİNKAYA, Ak Parti, Politika, Güncel