AK Parti Düzce'de Cumhurbaşkanlığı Seçimlerine Hazırlanıyor

AK Parti Akçakoca İlçe Teşkilatı İftar Yemeği düzenledi.

AK Parti Akçakoca İlçe Teşkilatı İftar Yemeği düzenledi.

SKY Tower Otelinde düzenlenen yemeğe, Milletvekili Osman Çakır, Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu, İlçe Başkanı İbrahim Bilgin, Gençlik Kolları, Kadın Kolları, İl Genel Meclis üyeleri ve Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

Yemeğin ardından bir konuşma yapan İlçe Başkanı İbrahim Bilgin katılanlara teşekkür ederek, "Genel Başkanımız ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın İlk turda Cumhurbaşkanlığını kazanması için parti teşkilatı olarak çalışacağız" dedi.

İbrahim Bilgi'nin ardından söz alan Yemenici, "Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde, dünya lideri olan Recep Tayyip Erdoğan'ın kazanması için seçim çalışmalarımızı hızlandıracağız. Başbakanımızın Cumhurbaşkanlığı kazanması demek hem Türkiye'nin hem de Dünya insanlığın kazanması demektir" İfadesini kullandı.

Milletvekili Osman Çakır, bu seçimlerin öneminin büyük olduğunu vurgulayarak, "İslam ülkelerinde bir kargaşa, ya da bir savaş olduğunda ülkeler kimden yardım istiyor. Neden Çin, Rusya, Avrupa ülkelerinden yardım istemiyor. Hepsi Türkiye'den yardım istiyor. Neden. Türkiye'nin gücünden dolayı. Bu gücü devam ettirmek için Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan'ın ilk turda seçimi kazanması için çalışacağız" şeklinde konuştu.

İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu, ise "Bizim bu süreçte üzerimize düşen sandıklara sahip çıkmaktır. Nasıl olsa insanlar gelir oy atar demeyeceksiniz. Tırpan yapan ve güneş başına işlemiş insanlar unutabilirler. Onları o bahçeden alıp oy atmaya getirmektir" dedi. - DÜZCE

Kaynak: İHA

15 Temmuz 2014 Salı 10:38

Akçakoca, Recep Tayyip Erdoğan, Düzce, Ak Parti, Yerel