Ak Partili Üstün: Kefenin Cebi Yok, Öbür Tarafa Götürecek İmkanımız Yok

Ak Parti MKYK üyesi ve Sakarya Milletvekili adayı Ayhan Sefer Üstün,işadamı Mehmet Yücel'in Ünlüce Köyü'nde babasının anısını yaşatmak için yaptırttığı Atilla Yücel Kültür Merkezinin açılışında yaptığı konuşmada, 'Kefenin cebi yok, öbür tarafa götürecek imkanımız yok' sözünü hatırlatarak bu tür hayır işlerinin yapılması gerektiğini söyledi.

Ak Parti MKYK üyesi ve Sakarya Milletvekili adayı Ayhan Sefer Üstün,işadamı Mehmet Yücel'in Ünlüce Köyü'nde babasının anısını yaşatmak için yaptırttığı Atilla Yücel Kültür Merkezinin açılışında yaptığı konuşmada, "Kefenin cebi yok, öbür tarafa götürecek imkanımız yok" sözünü hatırlatarak bu tür hayır işlerinin yapılması gerektiğini söyledi.

Ünlüce Köyü'nde yaptırılan Atilla Yücel költür merkezi'nin açılış törenine aynı zamanda AK Parti Sakarya Milletvekili adayı olan Ayhan Sefer Üstün, Kaymakam Süleyman Yıldırım, Belediye Başkanı Doç.Dr. Aydın Yılmazer ve daire müdürleri ile vatandaşlar katıldı. Ayhan Sefer Üstün burada yaptığı konuşmada, "Bizim anlayışımıza göre hangi hayrı yaparsan seninle birlikte o tarafa onlar gidecek. Geride bütün malların mülklerin burada kalacak ama yaptığın hayırlar öbür tarafa intikal edecek. Bizim anlayışımız esasımız bu. Biz de bir söz de var. 'Kefenin cebi yok, öbür tarafa götürecek imkanımız yok' O bakımdan böylesi sosyal projelere imza atan arkadaşlarımızı canı gönülden tebrik ediyorum. Mehmet beyi de özel olarak şahsını tebrik ediyoruz ki Sapancamıza ve buradaki mahalemize bu şekilde bir hizmet sağlamış. Burada hizmet alacak bacılarımız kardeşlerimiz burada güzelce vakit geçirirler bilgi edinirler ve hayatlarında bu bilgiyi kullanırlar" dedi.

Kaymakam Süleyman Yıldırım ve Belediye Başkanı Aydın Yılmazer'in de bir konuşma yaptığı törende daha sonra kurdela kesilerek kültür merkezi hizmete açıldı.

Kaynak: DHA

09 Ekim 2015 Cuma 19:17

Ayhan Sefer Üstün, Mehmet Yücel, Ak Parti, Sakarya, Politika, Güncel