Akhisarlı Muhtarların Manisa Turu

MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ile bir araya gelen Akhisarlı muhtarlar, toplantının ardından şehirde kültür yolculuğu yaptı.

Çanakkale Şehitleri Anıtı ve Atatürk Sergi Salonu, Kurtuluş Kahramanları Anıtı, Atatürk Gençlik Merkezi'ni ziyaret eden Akhisarlı muhtarlar, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e teşekkür etti.

Akhisar ilçesinin 109 mahalle muhtarı, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ile toplantıda bir araya geldi. Toplantıda Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin Akhisar için planladığı projeler, devam eden ve hayata geçen projeler konuşuldu. Toplantının ardından muhtarlara yönelik olarak şehir turu düzenlendi. Programa Muhtarlıklar Daire Başkanı Ersoy Arslan, Akhisar Koordinasyon İşleri Müdürü Doğan Ensivri, Kent Konseyi Şube Müdürü Sevil Şekercioğlu da eşlik etti. Muhtarlar ilk olarak Çanakkale Şehitleri Anıtı ve Atatürk Sergi Salonu'nu ziyaret etti. Burada rehber eşliğinde Çanakkale Savaşı hakkında bilgi alan muhtarlar, Manisa'nın savaştaki rolü hakkında derinlemesine bilgiler edindi. Kurtuluş Kahramanları Anıtında da fotoğraf çektiren Akhisarlı muhtarlar, ardından Atatürk Gençlik Merkezi'ni inceledi. AGM'de düzenlenen kurslara katılan kadınlardan bilgiler alan muhtarlar, kadınlara yönelik pozitif ayrımcılık adına Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e teşekkür etti.

Kaynak: Bültenler

14 Mart 2017 Salı 16:05

Cengiz Ergün, Çanakkale, Akhisar, Manisa, Güncel, Son Dakika

Son Dakika

Son Dakika Haberleri