Akın Akınözü'nün Jelena Karleusa hayranlığı, nişanlısı tarafından terk edilmesine neden oldu

Ünlü aktör Akın Akınözü'nün eski Beşiktaşlı Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa'ya olan hayranlığının başına iş açtığı ve bu hayranlık nedeniyle nişanlısı Sandra Pestemalciyan'ın birlikte yaşadıkları evi terk ettiği belirtildi.

Ünlü aktör Akın Akınözü, eski Beşiktaşlı Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa'ya olan hayranlığı nedeniyle sıkıntılı bir süreç geçiriyor.

Srbija Danas'ın iddiasına göre Sırbistan'da 'İmkansız Aşk' dizisindeki rolüyle en popüler Türk aktör konumundaki Akın Akınözü, Jelena Karleusa hayranlığı nedeniyle nişanlısı Sandra Pestemalciyan ile sorun yaşıyor. Nitekim evlenmek üzere olan oyuncunun ilişkisi, bu hayranlık nedeniyle tehlikeye girmiş durumda.

EVİ TERK ETTİ

Akınözü'nün sürekli olarak Jelena Karleusa'nın fotoğraflarına ve videolarına baktığı belirtilen haberde yine Jelena Karleusa videoları izlediği bir anda nişanlısına yakalandığı iddia edildi. Jelena'nın Instagram'ından çıkamadığı aktarılan oyuncuyu gören nişanlısının bundan çok rahatsız olduğu ve eşyalarını alıp evi terk ettiği belirtildi.

Hırvatistan basınından dnevno ve 24sata'ya göre ise Dusko Tosic'in Beşiktaş'ta oynadığı dönemlerden kendisine hayran olan Akın Akınözü'nün oyuncunun devre arasında Türkiye'ye dönme ihtimali sonrası çok mutlu olduğu iddia edildi.

Akın Akınözü'nün Jelena Karleusa hayranlığı, nişanlısı tarafından terk edilmesine neden oldu - Son Dakika Spor
22 Mayıs 2020 Cuma 15:08
YORUMLAR (32)
  • betul doğan : akin akinzu seviyoruz hem de cok hercail izledigim icin seviyor akin abiyi.seni Kimse.sucluyamazi.bizi.vari seni yanindayizi.tamam.akin akinzu
    Cevap Yaz 2 3 Yayından Kaldır
  • betul doğan : REYHAN Hanim yanlisi akindestiliyorum çunk o yle biseyi akin akinz seviyoruz hercail yapimazi ki
    Cevap Yaz 1 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika