Serinlemek için girdiği denizde akıntıya kapılan kızı ve arkadaşını kurtaran kahraman baba, boğuldu

Ordu'da serinlemek için girdiği denizde boğulma tehlikesi geçiren kızını ve yanındaki arkadaşını kurtaran baba, hayatını kaybetti.

Ordu'da serinlemek için girdiği denizde boğulma tehlikesi geçiren 22 yaşındaki kızı Cansu Çolak ve yanındaki arkadaşını kurtaran 59 yaşındaki Halis Çolak, yaşamını yitirdi.

GENÇ KIZ VE ARKADAŞI TEDAVİ ALTINA ALINDI

Olay, saat 13.30 sıralarında Perşembe ilçesi Çaka mevkiinde meydana geldi. Üniversite öğrencisi Cansu Çolak, serinlemek için arkadaşları ile denize girdi. Cansu ve arkadaşı bir süre sonra akıntıya kapıldı. Durumu gören Cansu'nun babası Halis Çolak denize atladı. Kızını ve arkadaşını kurtaran Halis Çolak, akıntıya kapıldı. Halis Çolak bir süre sonra gözden kayboldu. Durumu fark eden Sahil Güvenlik ekiplerince sudan çıkarılan Çolak'ın sağlık görevlilerince yapılan kontrolde hayatını kaybettiği belirlendi. Cansu Çolak ve arkadaşı ise Perşembe Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedaviye alındı.

Kaynak: DHA
15 Eylül 2020 Salı 18:33
YORUMLAR (9)
  • Caka'dan : Allas mekanını Cennet eylesin. JOE kardeş, herkes sizin imknlarınıza sahip değil. Akıntılı yerlerde girmeyin diye uyarıyoruz, bisey olmaz diyorlar. Yollarda da kaza oluyor, kaza olan yola da çıkmayın.
    Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
  • DEİST : Babanın erdemi çocuğun hazinesidir derler. Huzur içerisinde uyu örnek baba , evlatlarında aynı şekilde kendi çocuklarına gerektiğinde aynısını gözünü kırpmadan yapacaktır . Hatta belkide hiç tanımadıklarınada.
    Cevap Yaz 21 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika