Aktuel.com.tr Yayında!

Bir döneme logosuyla damga vuran Türkiye'nin en büyük dergi markası Aktüel şimdi de dijitale imzasını atacak. Evet, aktuel.com.tr açıldı...

- Haber her yerde… Ancak haberin yorumu, analizi, tartışması, polemiği artık aktuel.com.tr'de… Bir döneme logosuyla damga vuran Türkiye'nin en büyük dergi markası Aktüel şimdi de dijitale imzasını atacak.

Özel röportajlardan detaylı haberlere, medya analizlerinden özel videolara kadar gündeme dair gerçek bilgiye ulaşmanın en kısa yolu artık aktuel.com.tr'den geçecek. Gündem, medya, sosyal medya, dünya, spor, magazin, teknoloji, sağlık, moda, iş dünyası, gezi, kültür sanat… Hayata dair aradığınız ne varsa aktuel.com.tr'de bir araya gelecek.

En iyi medya analizlerinin yer aldığı aktuel.com.tr'de medyanın satır aralarında gizlenenler bir bir günışığına çıkacak. Aktuel.com.tr yerli yabancı tüm medyanın satır aralarını büyüteç altına alırken görünmeyen alt yazıları da deşifre edecek.

Medya ve pazarlama yöneticileriyle özel röportajlar, rating, tiraj ve internet ölçüm raporları aktuel.com.tr'de güncel olarak yer alacak...

Dünyaca ünlü spor adamı ve yazar Simon Kuper'de ilgi çekici futbol yazılarıyla sadece aktuel.com.tr'de okurlarıyla buluşacak. Simon Kuper'in yanı sıra Türkiye'nin beğeniyle takip edilen usta yazarların da yer alacağı aktuel.com.tr'de kimler yok ki?

Haşmet Babaoğlu, Ali Bayramoğlu, Ahmet Örs, Salih Memecan, Alper Görmüş, Selahattin Yusuf, Merve Toy, Ömer Çil, Serdar Karagöz, Tahsin Sami, Cenk Kutup... Hayatın her alanında Türkiye'nin nabzını tutan bu önemli isimler güçlü kalemleriyle bundan böyle aktuel.com.tr'de yer alacak.

En doğru medya analizlerinden sıcak gündeme, spordan magazine, teknolojiden sağlığa habere dair her şeyin tek adreste toplandığı aktuel.com.tr yayın hayatına başladı. Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan aktuel.com.tr sayesinde artık herkes haberin merkezinde olacak.

Dergiden bağımsız anlık haberler ve bir haber sitesinden daha fazlası için aktuel.com.tr…

Teknokulis : http://www.teknokulis.com

Kaynak: Teknokulis

26 Aralık 2012 Çarşamba 14:29

Simon Kuper, Aktüel, Türkiye, Teknoloji