Alex Morgan'dan Ronaldo için şok sözler: Gerçek yüzünü kimse bilmiyor

ABD Kadın futbol takımının yıldız oyuncusu Alex Morgan, taciz davası devam eden Ronaldo için, 'Hikayesine baktığımızda bence gizlenmiş çok kanıt var. Sonuçta para, bazı şeyleri saklayabiliyor. Gerçek yüzünü kimse bilmiyor' ifadelerini kullandı.

ABD Kadın futbol takımının ünlü yıldızı Alex Morgan, cinsel taciz davası hala süren Cristiano Ronaldo hakkında flaş sözler kullandı.

Sports Illustrated dergisine röportaj veren Morgan, Ronaldo'nun davada bir şeyler saklamış olabileceğini belirtti.

"BENCE GİZLENMİŞ ÇOK KANIT VAR"

Alex Morgan, Portekizli futbolcunun davası hakkında "Günümüzde kadınların konuşmalarını dinlemek önemli. Herkes, bu olayda kimin haklı olduğunu merak ediyor. Ama Ronaldo'nun hikayesine baktığımızda bence gizlenmiş çok kanıt var. Sonuçta para, bazı şeyleri saklayabiliyor.Onu herkes iyi biri olarak biliyor ama Ronaldo sadece medyaya karşı böyle. Gerçek yüzünü kimse bilmiyor" sözlerini kullandı.

"SPOR İÇİN YAPTIKLARIYLA, KİŞİSEL YAPTIKLARI FARKLI"

ABD ile Kadınlar Dünya Kupası sevinci yaşayan Morgan, "Kadınları kolayca yaralanabileceği pozisyonlarda korumak çok önemlidir. Ronaldo, dünyanın en iyi futbolcusu değildir demiyorum. Bunun futboluyla bir ilgisi yok. Spor için yaptıkları farklı, kişiliği ile yaptıkları farklıdır" şeklinde konuştu.

Öte yandan Alex Morgan ile Cristiano Ronaldo, 23 Eylül tarihinde Milano'da düzenlenecek FIFA The Best ödül töreninde dünyanın en iyi futbolcusu adaylığında yarışacaklar.

Alex Morgan'dan Ronaldo için şok sözler: Gerçek yüzünü kimse bilmiyor - Son Dakika Spor
Tribündeki sütyensiz taraftarı gören ünlü hoca Andrew Gaze, ne diyeceğini şaşırdı! Tribündeki sütyensiz taraftarı gören ünlü hoca Andrew Gaze, ne diyeceğini şaşırdı!Emre Belözoğlu maçın dördüncü hakemiyle tartıştı! Emre Belözoğlu maçın dördüncü hakemiyle tartıştı!Deniz Türüç'ün frikik öncesi ettiği dua kameralara yansıdı! Deniz Türüç'ün frikik öncesi ettiği dua kameralara yansıdı!Türkiye, Moldova'yı 4-0 yendi! İşte grupta puan durumu ve kalan maçlar Türkiye, Moldova'yı 4-0 yendi! İşte grupta puan durumu ve kalan maçlar
11 Eylül 2019 Çarşamba 10:27

Amerika Birleşik Devletleri, Cristiano Ronaldo, Spor
YORUMLAR (23)
 • eren : Niye biz biliyoruz adam gibi adam filistinlilere müslüman ülkelerdeki çocuklara milyonca dolar yardım ediyor israilileri sevmiyosen tanımamışın seni aglatı galiba
  Cevap Yaz 39 3 Yayından Kaldır
 • jay jay okocha : ronaldo kral adam,bu şırfıntıda kendini gündemde tutmaya çalışıyor,ronaldo gibi bir fırsatı yakalamış saçmalıyor kendince.ronaldonun yardımlarının haddi hesabı yok.
  Cevap Yaz 23 3 Yayından Kaldır
 • Said : Siyonist ler bunu parayla konuşturüyör Ronaldo Filistine yardım etti ya akılları sıra cezalandiriliyor
  Cevap Yaz 20 3 Yayından Kaldır
 • Neco : Şu filistini düşündüğünüzün ondabiri kadar kendi ülkenizi düşünseniz ya.Çok ironik tüm araplar nefret ediyor,bizde onları TC den daha çok seviyoruz.Filistin,yemen ,arabistan cephelerinde osmanlıyı ingilizle bir olup vuran onlar,kıbrıs 'ta rumlarla iş tutan filistin ve arafat,kuyumuzu kazan araplar,.Ben bu işte bir beyinsel sorunun olduğunu düşünüyorum.
  8 5 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız