Aleyna Tilki, bir kez daha Filozof Atakan hakkında konuştu: Korktuğum konu başına geldi minik

Aleyna Tilki'nin Filozof Atakan'la tanışmak istemesinin ardından Atakan, Tilki'ye 'Senin şarkılarını dinlemiyorum.' diye yanıt vermişti. Aleyna Tilki, Atakan'ın bu cevabı ve tavırları karşısında sessiz kalmayıp 'Dün yazdığım yazıda korktuğum konunun başına geldiğini anlamış olduk. Kendini korumalısın minik.' dedi.

Filozof Atakan ile Aleyna Tilki arasındaki karşılıklı açıklamalar devam ediyor. "Aleyna Tilki dinlemiyorum" diyen Atakan'a genç sarkıcı "Dün yazdığım yazıda korktuğum konunun başına geldiğini anlamış olduk. Kendini korumalısın minik" karşılığını verdi.

10 yaşındaki Atakan Kayalar, Türkiye'nin son günlerdeki popüler ismi. 5 ayda okuduğunu söylediği 250 kitap, felsefe üzerine yaptığı konuşmalar, cumhurbaşkanı olma hedefi ve anne-babasına karşı tavırlarıyla neredeyse yaptığı her hareket, söylediği her söz gündem oluyor.

ALEYNA TİLKİ-ATAKAN POLEMİĞİ SÜRÜYOR

Atakan, popüler olduktan sonra kendini bir anda şarkıcı Aleyna Tilki'yle polemiğin içinde buldu. Tilki'nin kendine çağrısına olumsuz yanıt veren Atakan'a cevap gecikmedi. Aleyna Tilki, Twitter hesabından yaptığı açıklamada "Atakan'ın bana verdiği cevaptan ve görüştüğü insanlardan, dün yazdığım yazıda korktuğum konunun başına geldiğini anlamış olduk. Kristal çocuklar bi şekilde sesini duyurmak zorunda ama kendini korumalısın minik. Popülerlik çoğu zaman bilgini, zekanı, birikimini görünmez kılar."

NE OLMUŞTU?

Aleyna Tilki, dün Atakan'la ilgili yaptığı paylaşımda "Bu çocuğu çok iyi anlıyorum ya. Onun yaşında benim de Fen Laboratuvarım vardı, ilaç yapıyordum. Okul bana yetmiyordu. Bir oda dolusu ansiklopedim vardı. Umarım anlaşılamadığın için popülarizme köle olarak atanıp harcanmazsın Atakan" ifadelerini kullanmıştı. Atakan ise Erol Köse'nin sosyal medyada paylaşmak için çektiği videoda "Neler dinliyorsun?" sorusuna "Neler dinlemediğimi söyleyeyim ben, ondan sonrasında anlaşılacaktır. Rap ve Aleyna Tilki dinlemem" cevabını vererek Aleyna Tilki'yi bir nevi geri çevirmişti.

Aleyna Tilki, bir kez daha Filozof Atakan hakkında konuştu: Korktuğum konu başına geldi minik - Son Dakika Magazin
Sosyal medya, 5 ayda 250 kitap okuyan 10 yaşındaki Atakan'ı konuşuyor Sosyal medya, 5 ayda 250 kitap okuyan 10 yaşındaki Atakan'ı konuşuyorTürkiye'nin merak ettiği deha çocuk Atakan, 'Kitap okuyun' tavsiyesinde bulundu Türkiye'nin merak ettiği deha çocuk Atakan, 'Kitap okuyun' tavsiyesinde bulundu5 ayda okuduğu 250 kitapla gündem olan Atakan: Bir hedefim daha var, Cumhurbaşkanlığı 5 ayda okuduğu 250 kitapla gündem olan Atakan: Bir hedefim daha var, CumhurbaşkanlığıBakan Ziya Selçuk'tan Atakan açıklaması: Biz bir çocuğun durumunun sosyal medyada bu kadar yer almasını doğru bulmuyoruz Bakan Ziya Selçuk'tan Atakan açıklaması: Biz bir çocuğun durumunun sosyal medyada bu kadar yer almasını doğru bulmuyoruzAleyna Tilki Filozof Atakan hakkında konuştu: Ruh eşim gibisin Aleyna Tilki Filozof Atakan hakkında konuştu: Ruh eşim gibisinTürkiye'nin gündemindeki Atakan Kayalar, sosyal medyayı ikiye böldü Türkiye'nin gündemindeki Atakan Kayalar, sosyal medyayı ikiye böldüAtakan Kayalar, kendisine 'Tanışmamız lazım' mesajı gönderen Aleyna Tilki'ye yanıt verdi: Seni dinlemiyorum Atakan Kayalar, kendisine 'Tanışmamız lazım' mesajı gönderen Aleyna Tilki'ye yanıt verdi: Seni dinlemiyorumAtakan Kayalar'ın 'Gaipten sesler duyuyorum' dediği video büyük yankı uyandırdı Atakan Kayalar'ın 'Gaipten sesler duyuyorum' dediği video büyük yankı uyandırdıAtakan Kayalar'dan 'Uzaylılara inanıyor musun?' sorusuna bir garip cevap Atakan Kayalar'dan 'Uzaylılara inanıyor musun?' sorusuna bir garip cevap
21 Şubat 2020 Cuma 12:54
YORUMLAR

Son Dakika