Ali Çetinkaya Caddesi'nin Çehresi Değişti

Eskişehir kent merkezinde bulunan Ali Çetinkaya Caddesi, Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin çalışmaları sonucu tamamen yenilenerek, modern bir görünüme kavuştu.

Kırsalda ve kent merkezinde yapılan yoğun çalışmalarla yolların ve caddelerin bozulan fiziki koşularını düzelten Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi ekipleri, Odunpazarı İlçesi, Ali Çetinkaya Caddesi'nin önce kaldırımlarını, sonra asfaltını yenilediler.

Yıldıztepe Mahallesi Ali Çetinkaya Caddesi'nde inşaat çalışmaları nedeniyle bozulan kaldırımların düzenlemesini yapan Büyükşehir Belediyesi ekipleri, desenli asfaltta kaldırımları güzelleştirdiler. Kaldırım çalışmalarının bitirilmesinden sonra Ali Çetinkaya Caddesi'nin asfaltının bozuk bölümleri freze ile kaldırılarak iyileştirme çalışmaları tamamlandı.

Ekipler, 820 metre uzunluğunda ve 14 metre genişliğindeki caddede, sıcak asfalt kaplama çalışmalarıyla modern bir görünüme kavuşturdular. Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, kent merkezinde birçok caddenin asfaltının yenileneceğini belirttiler.

Kaynak: Bültenler

22 Mayıs 2018 Salı 13:50

Odunpazarı, Çetinkaya, Güncel