Ali Koç, Simon Kjaer için düğmeye bastı

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Danimarkalı oyuncu Simon Kjaer için İspanya'ya gidip Sevilla Sportif Direktörü Monchi ile görüşecek.

Lig öncesi oynadığı hazırlık maçlarında iyi bir görüntü vermeyen Fenerbahçe'de transfer çalışmaları hız kazanmış durumda... Özellikle savunma bölgesine takviye yapmak için kolları sıvayan Sarı- Lacivertliler, Zanka'nın ardından 2. Danimarkalı'yı da bitirmek istiyor.

UZUN SÜREDİR GÜNDEMDE

Başkan Ali Koç'un uzun süredir gündemde yer alan Simon Kjaer konusunda bizzat devreye girdiği öğrenildi. Başkan Koç hem tecrübeli yıldız hem de Sevilla ile görüşecek. F.Bahçe'de hedef, Kjaer'i bedelsiz olarak kiralamak... Başkan Ali Koç'un sportif direktör Monchi ile bir araya geleceği ve bu konuda ikna etmeye çalışacağı ifade ediliyor.

YILLIK 3 MİLYON EURO VERİLECEK

Ayrıca Sevilla'da aldığı 4 milyon Euro maaşı Fenerbahçe'den isteyen Kjaer'den de indirim talep edilecek. Yönetim yıllık 3 milyon Euro'yu gözden çıkarmış durumda.

(Takvim)

Ali Koç, Simon Kjaer için düğmeye bastı - Son Dakika Spor
13 Ağustos 2019 Salı 11:59

FenerbahçeSevillaAli KoçİspanyaBahçe
YORUMLAR (8)
  • Fb : Bu saatten sonra kjaer dısında yapılan transfer fos cıkar sılımanı ornegi gibi olur transferler gecıktı almışız comollı belasını bır turlu kurtulamıyoz sn.koç cok sevıyosan comollıyı koç grubuna CEO Yapsanya fb.basına bela ettın adamı
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • TUNÇ06 : yok bu fena değil sadıkdan çok daha iyi ama sakat değilse tabiğ...bir de bu kendi kalesine gol atmakta...
    0 0 Yayından Kaldır
  • Volkan : Ne 4ü ne 3ü hak etse herkes talip olurdu kimse sallamıyo 1.5 çok bile dibe vergi vermez kebab malesef)
    Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır