Ali Poyrazoğlu Sevenleriyle Buluştu

Türk tiyatrosunun duayenlerinden Ali Poyrazoğlu, '8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde 'Ben Eskiden Küçüktüm' adlı tek kişilik oyunu ile Akasya Kültür Sanat'ta sahneye çıktı.

"Ödünç Yaşamlar", "Asi Kuş" ve "Ben Eskiden Küçüktüm" üçlemesini tamamlayan Poyrazoğlu, oyundan sonra kitaplarını imzaladı ve hayranları ile sohbet etti.

Kültür-sanat severler için farklı alternatifleri tek çatı altında toplayan AKS, her tondan, renkten, sesten sanatı aynı sahnede buluşturan AKS; önümüzdeki günlerde de tiyatro ve müzik dünyasından birbirinden ünlü isimleri ağırlamaya devam edecek.

11 Mart Cumartesi günü saat 13.00'te sahnelenecek olan "Kutup Macerası" ile AKS'nin minik misafirleri eğlenceye doyacaklar. Kutuplarda yaşayan iki çocuğun hikayesini anlatan oyun, çocuklara eğlenirken öğrenecekleri unutulmaz bir macera yaşatacak.

17 Mart Cuma günü pop müziğinin sevilen ismi Ayşegül Aldinç uzun bir aradan sonra AKS'de müzikseverler ile buluşacak. 23 Mart Perşembe günü başrollerini ödüllü oyuncular Selin İşçan ve Özge Özder'in paylaştığı "Üç Kız Kardeş" oyunu dünyaca ünlü Avignon Off Festivali'nin ardından AKS izleyicileri ile bir araya gelecek. Anton Çehov'un ünlü klasiği, ödüllü Makedon Aleksandar Popovski'nin yenilikçi rejisiyle sahnelenecek.

24 Mart Cuma günü yıllardır dillerden düşmeyen besteleri ile Fuat Güner, 1960'lardan bugüne sevilen tüm şarkılarıyla AKS'de müzik ziyafeti yaşatacak. 31 Mart Cuma günü Cahit Berkay ve Emrah Karaca, AKS'de Türk sinema ve müzik tarihinde önemli yeri olan eserleri ve Anadolu coğrafyasının ruhunu yansıtan unutulmaz türküleri seslendirecekler. İkili, eşsiz performansları ile 70'ler ruhunu hissettirecek.

Kaynak: Bültenler

10 Mart 2017 Cuma 16:51

Güncel