Altın Örümcekler Sahiplerine Haliç Kongre Merkezi'nde Kavuşuyor

11. Altın Örümcek Web Ödülleri, Cenk & Erdem ikilisinin sunumuyla 9 Ekim akşamı Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek ödül töreniyle sahiplerini bulacak.

Türkiye'nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan 11. Altın Örümcek Web Ödülleri, Cenk & Erdem ikilisinin sunumuyla 9 Ekim 2013 Çarşamba akşamı Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek ödül töreniyle sahiplerini bulacak.

Geleneksel olarak DorukNet tarafından gerçekleştirilen, sektörde "İnternetin Oscarları" olarak anılan ödül töreninde, internet projelerini hayata geçiren tüm ajanslar, firmalar ve bilişim dünyasının önemli isimleri Haliç Kongre Merkezi'nde bir araya gelecek. Merakla beklenen ödül gecesinde; 2012 yılının En İyi Web Sitesi Ödülüyle birlikte, Ajans Başarı ve 38 farklı Kategori Ödülü de sahiplerine takdim edilecek.

38 kategoride 300'ün üzerinde finalist Haliç Kongre Merkezi'nde yarışıyor!

11. Altın Örümcek Web Ödülleri'nde, eleme aşamalarını başarıyla geçen 300'ü aşkın finalist belirlendi. 44 kişiden oluşan; bilişim, medya ve internet sektörünün önde gelen isimlerinin yer aldığı jüri üyeleri, tasarım, içerik, özellik/işlevsellik, kullanılabilirlik, standart ve çapraz tarayıcı uygunluğunu içeren 5 farklı değerlendirme kriterini baz alarak, organizasyona katılmaya hak kazanan tüm başvuruları "ön eleme, grup ve final değerlendirmeleri" olmak üzere üç aşamalı eleme sürecinde değerlendirdi.
11. Altın Örümcek Web Ödülleri'nin basın sponsorları arasında bu yıl MaclineveNewtechyer alırken; Btnet.com.tr, Kurumsalsondakika.com ve Tivilogonline medya sponsoru, DudesDivision sosyal medya sponsoru, İmalathane web sponsoru, Ouchhh Video Prodüksiyon sponsoru, Özlem Kristal, Technotoday, ve70x100 ise destekleyenler arasında bulunuyor.

Kaynak: Bültenler

07 Ekim 2013 Pazartesi 14:41

Teknoloji