Eşinden dayak yiyen kadın, arkadaşlarıyla birlikte eşinin dükkanına molotofkokteyli attı

Amasya'nın Merzifon ilçesinde bir kadın, eşi tarafından darp edildiği için arkadaşlarıyla bir olup eşinin dükkanına molotofkokteyli attı. Gözaltına alınan kadın, 'Eşim beni darp etti. Kendisine 'İş yerini yakacağım' dedim. Arkadaşlarımı aradım ve yaptık.' dedi.

Amasya'nın Merzifon ilçesinde, eşine kızan kadın iki arkadaşıyla maske takarak eşinin iş yerine molotofkokteyli attığı iddiasıyla gözaltına alındı.

Merzifon İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 100. Yıl Sanayi Sitesi'nde Arif T'ye ait oto yıkamacı dükkanına molotofkokteyli atıldığı ihbarı üzerine harekete geçti.

GÖRÜNTÜLER İNCELENDİ

Bölgedeki güvenlik kamerası görüntülerini inceleyen ekipler, 3 şahsın araç ile iş yerine gelmeden önce aracın plakalarını söktüğünü, sonrasında maske takarak söz konusu iş yerine geldiklerini, yüzünde maske bulunan bir kişinin molotofkokteylini iş yerinin camından attığını belirledi.

"EŞİM BENİ DARP ETTİ"

Olayla ilgili kimlik bilgileri tespit edilen iş yeri sahibi Arif T'nin ev hanımı eşi A.T., M.A.A. ve F.Y. gözaltına alındı.

Şüpheli A.T'nin emniyette "Eşim beni darp etti. Kendisine 'İş yerini yakacağım' dedim. Arkadaşlarımı aradım ve yaptık." ifadesini verdiği belirtildi. Şüphelilerin emniyetteki işlemleri devam ediyor.

Eşinden dayak yiyen kadın, arkadaşlarıyla birlikte eşinin dükkanına molotofkokteyli attı - Son Dakika

Kaynak: AA

11 Kasım 2019 Pazartesi 21:48

Emniyet Müdürlüğü, Merzifon, Amasya, 3. Sayfa, Güncel
YORUMLAR