Amazon'da Satın Alabileceğiniz Manasızca Pahalı 10 Ürün

Perakende devi Amazon.com'dan bir sürü şeyi büyük indirimlerle alabilirsiniz, ama çok paranız varsa da size göre birşeyler var.Amazon.com'da bazı ürünlerin neden o kadar pahalı satıldığını bilemiyoruz ama mutlaka her satıcının bir alıcısı vardır denir. Dolayısıyla kenara atacak birkaç milyon Dolar'ınız varsa, aşağıdaki ilginç ama manasız şekilde pahalı ürünlere bir bakmanızı öneriyoruz.

Perakende devi Amazon.com'dan bir sürü şeyi büyük indirimlerle alabilirsiniz, ama çok paranız varsa da size göre birşeyler var.
Amazon.com'da bazı ürünlerin neden o kadar pahalı satıldığını bilemiyoruz ama mutlaka her satıcının bir alıcısı vardır denir. Dolayısıyla kenara atacak birkaç milyon Dolar'ınız varsa, aşağıdaki ilginç ama manasız şekilde pahalı ürünlere bir bakmanızı öneriyoruz. Merak ettiğiniz ürünlerin fotoğraflarını yukarıdaki galerimizde bulabilirsiniz.
Süperkahraman Figürü: 10,000 Dolar
Listedeki en ucuz (!) ürünümüz bir çizgiroman yan ürünü. Marvel süperkahramanlarından ünlü ikili "Cloak and Dagger" plastik figürleri ve yanında gelen özel sayısına 10,000 Dolar (6 Dolar da posta masrafı var) verecekseniz hemen tıklayın.
Örümcek Adam Çizgiromanı: 40,000 Dolar
Bu seferki ise 1963 yılından, bulunması çok zor ve iyi durumda bir Örümcek Adam çizgiromanı. "Amazing Spider-Man" serisinin ilk fasikülüne almak isterseniz buraya tıklayın.
Gitar: 60,000 Dolar
Ünlü eski Beatles üyesi, sanatçı Paul McCartney tarafından 2006'da Ohio'da bir konserde kullanılmış ve imzalanmış bir Squier gitara 60,000 Dolar vermek için buraya tıklayın.
7 Adet Beyzbol Kartı: 83,500 Dolar
Amerika'nın en sevdiği spor olan Beyzbol'un ünlü oyuncuları da altın değerinde. Efsane oyuncu Mickey Mantle'ın imzaladığı orijinal yedi adet karta bakmak için buraya tıklayın.
Kol Saati: 117,666 Dolar
Patek Phillipe markasından "Grand Complication Men's Platinum" erkek kol saati, değerli taşlarla süslü ve hemen tıklayıp satın alabilirsiniz.
Çocuk Kitabı: 128,537 Dolar
Son baktığımızda çocuk kitapları bu kadar pahalı değildi ama herhalde satıcısının bir bildiği vardır. veya yanlış bir giriş yapılmış da olabilir, buraya tıklayıp siz kendiniz karar verin.
Kristal Koltuk: 140,000 Dolar
Asfour Crystal firmasının ürettiği "Tut Anhk Amon Chair" ne kadar rahat bilemiyoruz ama kristalden de olsa bize bir pahalı gibi geldi, buraya tıklayıp görebilirsiniz.
Beyzbol Sopası: 167,083 Dolar
Buyrun beyzbol meraklılarına bir pahalı ürün daha. ABD "Baseball Hall of Fame"de yer alan Ty Cobb ve Joe Sewell'in kullandığı beyzbol sopasını isteyenler buraya tıklasınlar.
PlayStation 1 Emülatörü: 300,000 Dolar
Neden korsan oyun almayalım, orijinal oyun alalım diyoruz, işte sebebi böyle acayip ürünler. PlayStation 2 konsolda, eski PlayStation 1 oyunlarını oynamanızı sağlayan "PS2 Breaker Disc Pro" ve adaptörüne 300,000 Dolar vermek için hemen tıklayın!
Kristal Tavuskuşu Heykeli: 400,000 Dolar
Bu bir tavuskuşu heykeli ve kristalden yapılma. Sanat güzel tabii ama bu kadar pahalı olunca insan bir durup düşünüyor. Fazladan bir milyon Dolarınız varsa buraya tıklayıp bakabilirsiniz.The post Amazon'da Satın Alabileceğiniz Manasızca Pahalı 10 Ürün appeared first on Silikon Vadisi TV.

Kaynak: SilikonVadisi.tv

05 Ekim 2014 Pazar 18:00

Amerika Birleşik Devletleri, Örümcek Adam, Teknoloji