Amerikalı oyuncu Robert Davi'den İstanbul Havalimanı'na övgü

Amerikalı şarkıcı ve şovmen Robert Davi, İsveç'in başkenti Stockholm'e gitmek için geldiği İstanbul Havalimanı'na sosyal medya hesabından övgüler yağdırdı.

İsveç'in başkenti Stockholm'e gitmek üzere ailesiyle birlikte İstanbul Havalimanı'na gelen Amerikalı ünlü aktör Robert Davi, ilk kez kullandığı İstanbul Havalimanı'na hayran kaldı. Uçuşunu bekleyen ünlü aktör, İstanbul Havalimanı'nı gezerek kaydettiği görüntüyü sosyal medya hesabından paylaşarak övgüler yağdırdı.

YENİ HAVALİMANI'NA HAYRAN KALDI

Eşi ve kızıyla 2 Aralık'ta seyahat eden Robert Davi, bu ülkeye yapacağı sefer öncesi İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'ndeki gümrüklü alanı gezdi. Havalimanını çok beğenen Davi, terminallerle ilgili görüşlerini, çektiği videoda İngilizce olarak aktararak, sosyal medya hesaplarından takipçileriyle paylaştı.

Ünlü aktör Davi, yaptığı paylaşımda, "Türkiye'de İstanbul Havalimanı'ndayım, gerçekten harika görünüyor. Temiz insanlar var, derinliğe, tavanlara, renge, mimarisine bakın, ABD havalimanlarını düşünüyorum ve ne kadar depresif olduklarını hatırlıyorum. Burada ailemle birlikte turdayım, buradan Stockholm'e gideceğiz. Ama sadece size bunu söylemek istiyorum" ifadelerini kullandı.

Amerikalı oyuncu Robert Davi'den İstanbul Havalimanı'na övgü - Son Dakika Magazin

Kaynak: İHA

05 Aralık 2019 Perşembe 09:41

Amerika Birleşik Devletleri, Robert Davi, Stockholm, İstanbul, Magazin, Güncel
YORUMLAR (13)
 • Istanbul International airport : Dünya statüsünde bir yeri olduğunun kanıtı amerika dan kalkan ucak ıstanbul aktarmayla stockholma gidiyor
  Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
 • 1453 : vatan caddesi içinde uçakmı inecek denilmişti metrobüs için trafiği mahveder patlar denilmişti
  Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
 • yolcu : arkadaş hava yolculuğundan sonra bir de yerde yolculuk yapıyorsun. amaç büyük yapmak ise olmuş ama hiçbir işlevselliği yok maalesef. yazık o kadar harcanan paraya
  Cevap Yaz 3 5 Yayından Kaldır
 • devletimizin arkasındayım : Sizin gibi nankörlere değmez bee. Elin amerikalısı beğeniyor kendi öküzlerimizde iş yok yaa yazıklar olsun sizin gibi nankörlere Allah sizi bildiği gibi yapsın.
  1 0 Yayından Kaldır
 • murat : hala bekliyorum marmarayı ne zaman su basacak........tükürük yalanırda süreklide tükürükle beslenilmez.
  Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
 • FENERİUMMM : REKLAMAAAAAGERKKK YOKK KIROLARRRR...GİDİN GEZİN VE GÖRÜNNN...BENCE DÜNYANIN EN İYİ HAVALİMANIIIII...CANIM TÜRKİYEMMMM..
  Cevap Yaz 7 1 Yayından Kaldır
 • MÜSLÜMAN TÜRK : Dünyada kaç tane havaalani gördün de kiyasliyosun
  3 3 Yayından Kaldır
 • Adalet : Yazıklar olsun !!! İçinizdeki kin ve kıskanç lığın içinde boğulun.!!!!
  10 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız