Angelina Jolie, 'Brad'i protesto etmek için soyundum' deyip çıplak poz verdi

Dünyaca ünlü oyuncu Angelina Jolie, bir dergi için kamera karşısına geçti. Dergi için çıplak pozlar veren Jolie, 'Brad'i protesto etmek için soyundum' dedi.

Ünlü oyuncu Angelina Jolie, Solve Sundsbo'nun çektiği fotoğraflarla Harper's Bazaar dergisine kapak oldu. 44 yaşındaki Amerikalı oyuncu Jolie, dergi için üzerine bir tül giyerek çıplak poz verdi.

Röportajda Brad Pitt ile ilgili de konuşan Jolie, "Çocuklarım 18 yaşına girer girmez farklı ülkelerde yaşamayı çok istiyorum ama şu anda babaları nerede yaşamayı seçiyorsa ben de o ülkede yaşamak durumundayım" ifadelerini kullandı.

ÇIPLAK POZLARI PROTESTO İÇİN VERMİŞ

Öte yandan dünyaca ünlü oyuncu verdiği pozlar ile ilgili olarak ise eski eşi Brad Pitt'i protesto etmek için bu şekilde kamera karşısına geçtiğini söyledi.

BRAD BİTT'TEN 2016 YILINDA BOŞANMIŞTI

Angelina Jolie, 2014 yılında evlendiği aktör Brad Pitt'ten 2016 yılında boşanmıştı. Çiftin ayrılık nedeniyle ilgili pek çok iddia atılmıştı. 44 yaşındaki altı çocuk annesi Jolie, Awards Chatter'a verdiği röportajda "yaşanmışlıkların" Brad Pitt ile ayrılmalarına sebep olduğunu itiraf etmişti.

Angelina Jolie, 'Brad'i protesto etmek için soyundum' deyip çıplak poz verdi - Son Dakika Magazin
06 Kasım 2019 Çarşamba 19:52

Angelina Jolie, Brad Pitt, Magazin
YORUMLAR (34)
 • Yeter : Sydney havalimanında bir kadını giyimi ve sevgilisinin dizine oturdu diye uyarmış görevli Türkiye de millet cıplak gezip kucagına oturuyor kalkıp biri birşey dese yırtınırlar çağdaş aydın grup
  Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
 • Emir : Benim Annem bile bu kadından daha genç 40 yaşında bu kadın hala çıplak poz verme derdinde anladık bir yıldız olabilirsin ama senin Modan çoktan geçti ve artık kabul etmesen de yaşlandın sen en iyisi iyi niyet elçiligini devam etdir derim
  Cevap Yaz 8 15 Yayından Kaldır
 • Malafattrosto : Emir senin annen de bunun yediğini yese oda böyle olur
  1 0 Yayından Kaldır
 • Malafattrosto : Emir senin annen de bunun yediğini yese oda böyle olur
  1 1 Yayından Kaldır
 • Hakan : Örnek verecek başka birini bulamadın mi şimdi annenle angelina arasındaki 7 farkı bulmaya calissak annen ilk farkta kaybeder.
  1 1 Yayından Kaldır
 • Hakan : Örnek verecek başka birini bulamadın mi şimdi annenle angelina arasındaki 7 farkı bulmaya calissak annen ilk farkta kaybeder.
  2 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız