Angelina Jolie İngiliz Şarkıcı Ed Skrein ile Aşk Yaşamaya Başladı

2016 yılında ünlü aktör Brad Pitt ile boşanan güzel oyuncu Angelina Jolie, İngiliz şarkıcı ve aktör Ed Skrein ile aşk yaşamaya başladı.

42 yaşında olmasına rağmen fiziği ve güzelliğiyle tüm dikkatleri üzerine çeken Angelina Jolie, 6 çocuğunun babası Brad Pitt'i unutarak yeni bir aşka yelken açtı.

ESKİ EŞİNİ KISKANDIRMAYA MI ÇALIŞIYOR?

Angelina Jolie'nin, 35 yaşındaki İngiliz şarkıcı ve aktör Ed Skrein ile yakınlaştığı öne sürüldü. 42 yaşındaki güzelin, genç müzisyenle Brad Pitt'i kıskandırmaya çalıştığı için birlikte olduğu da konuşulanlar arasında.

Ed Skrein

VELAYETLERİ ANNEYE VERİLDİ

Boşanmanın ardından görülen velayet davasında çocuklar anneleri Jolie ile birlikte kalacak, ancak Pitt de çocuklarını görebilecek. ABD medyasına göre ikili, çalıştıklarında ya da seyahate çıktıklarında çocukların bakımı konusunda da görüşüp anlaştı. Buna göre, Jolie çalışırken ya da seyahetteyken Pitt de çocukların bakımına destek olacak. Angelina Jolie ile Brad Pitt'in 3 evlatlık toplan 6 çocuğu var.

16 Mayıs 2018 Çarşamba 08:42

Brad Pitt, Angelina Jolie, Magazin
YORUMLAR (12)
  • CHP Lİ : CHP YE OY VERELİM ALKOLU ARTIK BEDAVA TÜKETMEK İSTİYORUZ Cevap Yaz 7 28 Yayından Kaldır AKA PE : AKA PE NIN IKTIDARINDA RAMAZAN DA ICENLER 20 ARTMIŞ . AMA BELEŞE BİRŞEY YOK 0 0 Yayından Kaldır TÜRKİYELİ : CHP YE OY VERMEK, ALKOL’LE BAĞDAŞTIRILAMAZ! HİÇ BİR CHP’Lİ BÖYLE BİR ŞEYİ ALAKASI OLMAYAN BİR YERE YORUM OLARAK YAZMAZ!!!! BUNU BİR İYİ PARTİLİ OLARAK SÖYLÜYORUM!!! BU TÜR PROVAKATİF ÇALIŞMALARINIZIN SONU HÜSRAN OLUR İNŞALLAH???? PROVAKASYONUNUZU DA ALIN GİDİN ARTIK {TAMAM} 1 0 Yayından Kaldır
  • kendi işini kendin göreceksin : herkes baksın dalgasına büyüsün dalgası kendi işini görsün herkes Cevap Yaz 1 4 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız