Ankara'da Vali ve Emniyet Müdürünen Telsizde Yeni Yıl Kutlaması

Ankara Valisi Alaaddin Yüksel ve Emniyet Müdürü Zeki Çatalkaya, telsiz anonsuyla tüm polis teşkilatının yeni yılını kutladı.

Ankara Valisi Alaaddin Yüksel ve Emniyet Müdürü Zeki Çatalkaya, telsiz anonsuyla tüm polis teşkilatının yeni yılını kutladı. Vali Alaaddin Yüksel ve Çatalkaya, saat tam 00.00'ı gösterirken telsizlerden ard arda yapılan anonslarla polis teşkilatının yeni yılını kutladı. Vali Yüksel, teşkilatına şöyle seslendi: "Ankara ilinde, polis sorumluluk alanları içinde huzur ve güvenin sağlanmasında tüm yıl boyunca üstün sorumluluk içerisinde fedakarca hizmet eden Ankara il emniyetinin her kademesinde yer alan tüm çalışma arkadaşlarımın aileleriyle birlikte yeni yılını kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim." Yüksel'den sonra Ankara Emniyet Teşkilatının yeni yılını kutlayan Emniyet Müdürü Çatalkaya, "Başkent'in huzur ve güvenliği için kendisine anayasa ve kanunların vermiş olduğu yetkiler çerçevesinde her şartta görevini üstün gayretle fedakarlıkla yerine getiren değerli arkadaşlarım. Büyük bir fedakarlıkla yürüttüğümüz çalışmalarımızda daha da başarılı olacağımıza duyduğum sonsuz inançla devletimizin ve milletimizin selameti uğruna hayatlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, her zaman onur duyduğumuz gazilerimizle, emekliye ayrılan ve hala görevinin başında çalışan başta siz değerli meslektaşlarımızın ve ailelerinin yeni yıllarını kutlar, mutluluk ve başarılar dilerim" diye seslendi.

Kaynak: CHA

01 Ocak 2012 Pazar 05:47

Ankara Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası, Alaaddin Yüksel, Zeki Çatalkaya, Polis, Son Dakika

Son Dakika

Son Dakika Haberleri