Antalya'nın Yıldızı Akra Sahnenin Yıldızlarını Ağırlayacak

AKRA TALKS kapsamında ünlü tiyatro ve sinema sanatçısı Altan Erkekli ve Veysel Diker'i ağırlayarak, bir kez daha misafirlerinin kalbine dokunacak.

Antalya'nın yıldızı AKRA, misafirlerinin ilgisini çeken etkinliklerine yenilerini eklemeyi sürdürüyor. İclal Aydın ile başlayıp İlber Ortaylı, Aret Vartanyan, Arda Türkmen ve Ezgi Molla'nın yanı sıra çok sayıda ünlü isimle devam eden "Akra Talks" sohbetleri, 28 Eylül Çarşamba günü yine birbirinden değerli konukları ağırlamaya hazırlanıyor.

Lüks otel pazarındaki misyonunu sayılara odaklı turizm anlayışının ötesine taşıyan Akra'nın deneyim ve duyguları öne çıkartan Akra Talks sohbetlerinin 28 Eylül Çarşamba günkü konuğu ise ülkemizde tiyatro ve sinema sanatçısı dendiğinde ilk akla gelen isimlerden Altan Erkekli ve Veysel Diker olacak.

ALTAN ERKEKLİ VE VEYSEL DİKER ANLATACAK: "ŞİFA NİYETİNE"

Şifa Niyetine isimli gösterileriyle büyük bir beğeni kazanan Altan Erkekli ve Veysel Diker, Akra Urban Social Lounge'ta, son gösterileriyle aynı ismi taşıyan 'Şifa Niyetine' başlıklı sohbetle misafirlerle buluşacak.

Duygu ve deneyimleri ön plana çıkartan yeni nesil otelcilik konsepti Urban Social'la fark yaratan Akra, 'Dokunuş, 'Lezzet', 'Koku', 'Ses' ve WellBeing (Daha İyi Bir Sen) kodlarını buluşturarak konaklama deneyiminin merkezine yerleştiriyor.

Her kod için otelin her biriminde ayrı çalışma yapan Akra, kodlarla bütünleştirdiği birbirinden özel etkinliklerle de misafirlerine yeni bir farklı deneyimler vadediyor.

Kaynak: Bültenler

22 Eylül 2017 Cuma 13:55

Eylül, Veysel Diker, Altan Erkekli, Antalya, Güncel