Polisin 'Neden kaçtın?' sorusuna, ehliyetsiz sürücü 'Yüzüm yok' şeklinde cevap verdi

Antalya'da 'dur' ihtarına uymayan ehliyetsiz sürücü, polisin 'Neden kaçıyorsun, canından daha mı önemli?' sorusuna, 'Alkollüydüm. Ne söyleseniz haklısınız. Bir şey söylemeye yüzüm yok' karşılığını verdi.

Antalya'da, 'dur' ihtarına uymayan ehliyetsiz sürücü E.Ş, polisin "Neden kaçıyorsun, canından daha mı önemli?" sorusuna, "Alkollüydüm. Ne söyleseniz haklısınız. Bir şey söylemeye yüzüm yok" şeklinde karşılık verdi.

İHTARA UYMAYIP KAÇTI

Saat 14.00 sıralarında, Muratpaşa ilçesine bağlı Kızılarık mahallesinde meydana gelen olayda, bölgede devriye görevi yapan motorize Yunus ekipleri, E.Ş. yönetimindeki 07 EIZ 95 plakalı kamyoneti durdurmak istedi. 'Dur' ihtarına rağmen kaçan sürücüyü, çok sayıda polis ekibi takibe başladı. Ara sokaktan Gazi Bulvarı'na çıkan sürücü E.Ş, kaçmayı sürdürse de bir süre sonra yakalandı.

"BİR ŞEY SÖYLEMEYE YÜZÜM YOK"

Sürücü E.Ş'nin, Genel Bilgi Taraması'nda suç kaydına rastlanmazken, ehliyetsiz olduğu ve alkol kullandığı için kaçtığı ortaya çıktı. E.Ş, polisin "Neden kaçıyorsun, canından önemli mi?" sorusuna, "Alkollüydüm. Ne söyleseniz haklısınız. Bir şey söylemeye yüzüm yok" karşılığını verdi.

CEZAİ İŞLEM UYGULANDI

Gözaltına alınan E.Ş'ye, 'ehliyetsiz araç kullanmak' ve 'kent trafiğini tehlikeye sokmak'tan cezai işlem uygulandı.

Polisin 'Neden kaçtın?' sorusuna, ehliyetsiz sürücü 'Yüzüm yok' şeklinde cevap verdi - Son Dakika

Kaynak: DHA

13 Şubat 2020 Perşembe 17:40

Gazi Bulvarı, Muratpaşa, Polis, 3. Sayfa, Güncel, Son Dakika
YORUMLAR (4)
  • isyan : Gariban vatandaşım benim, evet içtin hata ettin , o arabayı sürmemeli idin ama , en azından arayacak kimse olmadığından ceza yedin , suçunu kabul ettin.Zenginim deyipte yapmadıkları halt yok suç işlerler DAYılarını arayanlara ders olsun...
    Cevap Yaz 4 3 Yayından Kaldır
  • ZaZa12 : En azından dürüstçe cevap vermiş keşke yapmasaydın be gardaşım hadi kendi canınızı düşünmüyorsunuz anladık ama lütfen trafikte bir tek siz yoksunuz başka insanların canlarını hiçe saymayın lütfen rica ediyorum.
    Cevap Yaz 11 0 Yayından Kaldır

Son Dakika