Aosb'de Turnuva Heyecanı Sürüyor

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Başkanlığınca bu yıl 4.’sü düzenlenen Geleneksel Futbol Turnuvası’nda ikinci hafta maçları da tamamlandı.

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Başkanlığınca bu yıl 4.'sü düzenlenen Geleneksel Futbol Turnuvası'nda ikinci hafta maçları da tamamlandı.

19 farklı sektörde 400 firmanın faaliyet gösterdiği Türkiye'nin en büyük organize sanayi bölgeleri arasında yer alan AOSB'nin; sporun, özellikle de futbolun birleştirici yönlerini ön planda tutarak, firmalar arasında kaynaşmayı sağlamak amacıyla düzenlediği turnuva, büyük heyecanla sürüyor.

Her yıl, sanayicileri, çalışanları ve AOSB personelini iş yaşamının stresinden uzaklaştırmak ve sağlıklı yaşama teşvik etmek için düzenlenen, 8 grupta 32 takımın yer aldığı turnuvanın ikinci hafta maçları da tamamlandı. Meltem Kimya'nın Davut Panel'i 13-1 mağlup ettiği karşılaşma haftanın en gollü maçı olurken, diğer bol gollü karşılaşmada ise Sarmak Kompresör, Beta Transformatör'ü 11-1 yendi.

AOSB 4. Geleneksel Futbol Turnuvası'nda; grup maçlarının tamamlanmasının ardından; ikinci tur maçları 27 Mart, çeyrek final maçları 3 Nisan, yarı final maçları 10 Nisan'da oynanacak. Turnuva, 17 Nisan'da oynanacak final maçıyla sona erecek.

İkinci haftanın sonuçları şöyle:

AOSB Bölge Müd.-Doğuş Prefabrik: 4-3

Akasan Kağıt-Hekimbey OSGB: 2-1

Kimteks-Adana Mensucat: 5-1

Davut Panel-Meltem Kimya: 1-13

Zahit Alüminyum-Bilici Yatırım: 8-0

Sarmak Kampresör-Beta Transformatör: 11-1

Limkon Gıda-Oğuz Tekstil: 1-6

Amylum Nişasta-Simgetek Tekstil: 4-1

May Agro-Ursa Plastik: 2-3

Kastamonu Entegre-Rayvag Vagon: 7-1

Ulusoy Tekstil-Serat Güvenlik: 6-2

Güney Çelik Hasır-Pidok Plastik: 8-1

Peba Plastik-Gizir Ahşap: 9-1

Toros Kumaş-Tezkim T. Kimya: 6-2

Santa Yalıtım-Eta Gıda: 2-4

Abdioğulları Plastik-Sepaş Plastik: 6-2 - ADANA

Kaynak: İHA

15 Mart 2016 Salı 10:17

Organize Sanayi Bölgesi, Hacı Sabancı, Türkiye, Adana, Yerel