Araban Kaymakamlığı Okullar Arası Futbol Turnuvası Düzenledi

Araban ilçesinde düzenlenen okullararası Kaymakamlık Futbol Turnuvası müsabakaları start aldı.

Araban ilçesinde düzenlenen okullararası Kaymakamlık Futbol Turnuvası müsabakaları start aldı.
Araban Kaymakamlığı, Araban İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Araban Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen Okullar arası Futbol Turnuvası'na Araban İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı 16 ortaokul ile 4 lise olmak üzere toplam 20 okul takımın ve 300 öğrencinin katıldı.
Araban İlçe Stadyumunda başlayan okullararası Kaymakamlık Futbol Turnuvasının startını Araban İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Ali Ertuğrul, Araban Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür Vekili Orhan Durmuş verdi.
Turnuvanın ilk maçında Yukarı Karavaiz Ortaokulu futbol takımı, Dağdancık Ortaokulu futbol takımını 5-0 yendi.
Araban Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür Vekili Orhan Durmuş'un koordinesinde gerçekleştirilen okullararası futbol turnuvası açılışında öğrencilere hitaben bir konuşma yapan Araban İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Ali Ertuğrul,"Araban İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz bünyesindeki okulların Araban Kaymakamlığı tarafından düzenlenen Okullararası Futbol Turnuvasında katılmaktaki amacımız, Araban ilçesindeki okullararası ve öğretmenler arası tanışmayı, kaynaşmayı, dayanışmayı ve spor kültürünün gelişmesini sağlamaktır" diye konuştu. - GAZİANTEP

Kaynak: İHA

10 Mayıs 2016 Salı 15:46

Orhan Durmuş, Ali Ertuğrul, Milli Eğitim Müdürlüğü, Araban, Spor
YORUMLAR