Arda Erel'in Yeni Kitabı Çıktı

Çok küçük yaşlarda içinden geleni yazmaya başlayan ve yazıları sosyal medyada büyük ilgi gören genç yazar Arda Erel, Kendine İyi Bak ile okuyuculara 2018'de yepyeni bir kitap armağan ediyor.

İnsanlara iyi gelecek ve umut olacak nitelikte olan bu kitapta, insanların başkalarından önce kendini sevmesinin ve kendine iyi davranmasının kilit nokta olduğu, milyonlar tarafından takip edilen Arda Erel'in aforizmaları ile anlatılıyor. 

Arda Erel, yeni kitabı Kendine İyi Bak 'ta okurlarına şöyle sesleniyor : "Bir şeyler iyi gitmediğinde sen kendi yolunda gitmiyorsun demektir. Hayat sana armağan edilmişken, sen o armağanı yaşamıyorsun demektir. Toplum, ailen, arkadaşların ya da sevgilin. Kendini birilerinin dediklerine göre şekillendirdikçe, kendinden uzaklaştığının farkında mısın? Benliğinden, isteklerinden, arzularından kopuyorsun. Başka bir sen yaratıyorlar, sen de 'o' oluyorsun. Özüne in. Kendine koş. O zaman sen de düzelirsin, gittiğin yol da." 

En çok satanlar listesinde uzun süre yer alan Senin İçin ve Arayış kitaplarından sonra Arda Erel'in yeni kitabı Kendine İyi Bak, İnkılap Kitabevi logosuyla raflardaki yerini aldı.

Kaynak: Pembenar

26 Ocak 2018 Cuma 12:15

Kadın, Son Dakika

Son Dakika