Arda Turan'ın Hastaneye Arkadaşlarıyla Gittiği ve Silahla Ateş Ettiği Ortaya Çıktı

Başakşehirli futbolcu Arda Turan'ın, şarkıcı Berkay'a kafa attıktan sonra arkadaşlarını toplayarak hastaneye gittiği ve elindeki silahla ateş açtığı ortaya çıktı.

Medipol Başakşehir forması giyen Arda Turan ile şarkıcı Berkay arasında yaşanan kavganın perde arakasındaki detaylar ortaya çıktı. Kanal D Haber'den Emrullah Erdinç, yaşanan olayın arkasındaki gelişmeleri anlattı.

"EĞER KARIN BURADA OLMASAYDI BEN SANA NE YAPIYORDUM"

"Arda Turan'ın Berkay'ın eşi Özlem Şahin'e sözlü tacizde bulunmasının ardından sokakta kavga başlıyor. Berkay Şahin'in burnu kırılıyor. Görgü tanıklarının anlattıklarına göre kavga geçmişe dayanıyor. Caner Erkin ile Arda Turan'ın arasındaki yakınlık nedeniyle ikili arasında geçmişe dayanan bir olay olduğu da ifade ediliyor. Arda Turan'ın, "Eğer karın burada olmasaydı bak ben sana ne yapıyordum" sözü üzerine Berkay, Arda'yı sokağa çağırıyor ve ilk kavga sokakta yaşanıyor."

"HASTANEDE SİLAH 1 EL ATEŞ EDİYOR"

"Berkay Şahin'in burnu kırıldıktan sonra hastaneye kaldırılıyor. Arda Turan ve beraberindeki arkadaşları sinirlerini alamamış bir şekilde hastaneye gidiyor. Kamera görüntülerinde Arda Turan hastane içerisinde Berkay'ın bulunduğu yere gidiyor ve arbede yaşanıyor. Arda Turan'ın elinde silah olduğu görülüyor ve silah 1 el patlıyor. Mermi, tavanı deliyor.Mermi çekirdeği polisler tarafından emniyete alındı ve inceleme başlatıldı. Arda'nın elinde tuttuğu silahı polise teslim etmesi gerekiyor. Silahın ruhsatlı mı ruhsatsız mı olduğu anlaşılmalı."

"ARDA TURAN YÜZDE 100 CEZA ALACAK"

Arda Turan hakkında 2 suçtan dolayı soruşturma yapılacak. Arda, silah nedeniyle yüzde 100 ceza alacak. Bugün veya yarın Arda'nın ifadesi alınacak."

(Futbol Arena)

Şarkıcı Berkay'ın Eşi: Arda Turan Bana Sarkıntılık Etti Şarkıcı Berkay'ın Eşi: Arda Turan Bana Sarkıntılık EttiŞarkıcı Berkay'ın Eşi, Sabah 06.00'da Arda Turan'ın Eşini Aradı Şarkıcı Berkay'ın Eşi, Sabah 06.00'da Arda Turan'ın Eşini AradıBerkay'ın Eşine Sarkıntılık Yaptıktan Sonra Burnunu Kıran Arda Turan, Silahla Hastaneye Gitti Berkay'ın Eşine Sarkıntılık Yaptıktan Sonra Burnunu Kıran Arda Turan, Silahla Hastaneye GittiArda Turan'ın Sarkıntılık Ettiği İddia Edilen Berkay'ın Eşi Özlem Ada Şahin Kimdir? Kaç yaşındadır? Arda Turan'ın Sarkıntılık Ettiği İddia Edilen Berkay'ın Eşi Özlem Ada Şahin Kimdir? Kaç yaşındadır?Berkay'ın Eşine Sarkıntılık Yaptığı Söylenen Arda'dan İlk Açıklama: Ortada Namus Meselesi Yok Berkay'ın Eşine Sarkıntılık Yaptığı Söylenen Arda'dan İlk Açıklama: Ortada Namus Meselesi YokSanat Camiasından Berkay'a Destek Yağdı! Sanat Camiasından Berkay'a Destek Yağdı!Berkay Şahin'in Burnunu Kıran Arda Turan'ın Eşinden İlk Açıklama: 3'üncü Şahıslar Aileme Zarar Veremez Berkay Şahin'in Burnunu Kıran Arda Turan'ın Eşinden İlk Açıklama: 3'üncü Şahıslar Aileme Zarar VeremezÜnlü Model Gizem Barlak, Tartışmanın Olduğu Gece Arda Turan'ın Kendisine Saygısızlık Yaptığını Anlattı Ünlü Model Gizem Barlak, Tartışmanın Olduğu Gece Arda Turan'ın Kendisine Saygısızlık Yaptığını AnlattıArda Turan'ın Burnunu Kırması Sonucu Ameliyata Alınan Şarkıcı Berkay'ın Doktorundan İlk Açıklama Arda Turan'ın Burnunu Kırması Sonucu Ameliyata Alınan Şarkıcı Berkay'ın Doktorundan İlk AçıklamaTürk Futbolunun Gururu Arda Turan, Artık Rezaletlerle Anılıyor Türk Futbolunun Gururu Arda Turan, Artık Rezaletlerle AnılıyorŞarkıcı Berkay'ı Yumruklayan Arda, Avrupa'da Manşetlerde Şarkıcı Berkay'ı Yumruklayan Arda, Avrupa'da ManşetlerdeBerkay'ın Burnunu Kıran Arda Turan Kavganın Detaylarını Anlattı: Ensemden Tuttu Ben de Kafa Attım Berkay'ın Burnunu Kıran Arda Turan Kavganın Detaylarını Anlattı: Ensemden Tuttu Ben de Kafa AttımBerkay'ın Burnunu Kırıp Eşine Sarkıntılık Ettiği İddia Edilen Arda Turan'ın Eşi Aslıhan Doğan Kimdir? Berkay'ın Burnunu Kırıp Eşine Sarkıntılık Ettiği İddia Edilen Arda Turan'ın Eşi Aslıhan Doğan Kimdir?
11 Ekim 2018 Perşembe 15:09

kavga, Berkay Şahin, Arda Turan, Magazin, Spor
YORUMLAR (164)
  • Durda bak : Arda seni para cok şımartı sen bazı şeyleri hak etin no oldum deyil Arda ne olacam hep bu düşüncelerle haraket eseydin cok iyibir yere gelirdin iyi bir yaşantın vardı o yok olmaya başladı Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
  • Burak : Haberi ilk gördüğümde Arda ile Caner''in arkadaşlığını bildiğim için kesin intikam davasıdır diye düşündüm. Sanırım haklı çıkıyorum. Olayın gerçek yüzünü hiç birimiz bilmiyoruz o yüzden medyaya aldanarak dışarıdan yorum yapmak yanlış olur. Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız