Arda Turan konusunda devreye Albayrak girdi, Terim'i ikna etti

Galatasaray'da eski oyuncu Arda Turan'ın takıma dönmesi konuşuluyordu. Ancak Terim'in bu konuda geri adım atmaması sonrasında devreye Abdurrahim Albayrak'ın girdiği ve olayın tatlıya bağlanarak milli futbolcu için geri dönüş kapısının açıldığı öğrenildi.

Abdurrahim Albayrak ve Teknik Direktör Fatih Terim, yaptığı toplantıda Arda Turan'ın Galatasaray'a dönmesi konusunda anlaşma sağladığı belirtildi.

Bonservisi Barcelona'da olan ve Medipol Başakşehir'de kiralık olarak forma giyen Arda Turan, yuvası Galatasaray'a geri dönüyor.

BUZLAR ERİMİŞTİ

Takvim'de yer alan habere göre; Milli Takım'da yaşanan krizin ardından Arda Turan'la Fatih Terim'in arası açılmıştı ve ikili uzun bir süre konuşmamıştı. Ancak aylar önce babasını kaybeden Fatih Terim'e telefon edip başsağlığı dileyen Arda Turan'la deneyimli hocanın arasında buzlar erimişti.

Abdurrahim Albayrak ve teknik direktör Fatih Terim, yaptığı toplantıda Arda Turan'ın Galatasaray'a dönmesi konusunda anlaşma sağladı. Milli futbolcunun kısa süre içerisinde Galatasaray forması giymesi bekleniyor.

ÖNCE ATLETICO SONRA Barcelona

Arda Turan, Galatasaray'dan Atletico Madrid'de 2011-2012 sezonunun başında transfer olmuştu. Arda Turan, gösterdiği başarılı performansın ardından Barcelona'nın yolunu tutmuştu.

Arda Turan konusunda devreye Albayrak girdi, Terim'i ikna etti
12 Temmuz 2019 Cuma 09:52

Abdurrahim Albayrak, Galatasaray, Arda Turan, Spor
YORUMLAR (26)
 • Malı : Hatasız kul olmaz aksini konusanlar emınımki her sey guzel olacaklardır. Arda da etten tırnak tan bir insan hataları olacak hepımız gıbı. Onemli olan ınsanlıgının durmasıdır ve hatasının farkına varmasıdır. Saygılarla
  Cevap Yaz 5 1 Yayından Kaldır
 • Murat : Yazık koskoca takım albayrağın eline kalmış. Bu adamı takıma alıp ne yapmayı düşünüyorsunuz ? Küfür edilecek yerde gidip küfür etmesini mi istiyorsunuz ?
  Cevap Yaz 16 17 Yayından Kaldır
 • Fanatik gs li : burda ardaya atıp tutan cahillere sesleniyorum Arda turan adamın dibidir adam galatasarayı satıp fenere bjk yemi gitti okadar para teklif ettiler helal olsun çocuga iyi bir galatasaraylı herseyden önce hayatında ne yasamis bizi ilgilendirmez ulan emre piçibi burak gavatıni ardaya sovdugunuz kadar svmediniz ve emre ve burak ardadan bin kat serefsiz insallah gelir galatasaraya gs ardanin yuvasidir ağzindan gs hakkinda 1 tane kötu yorum duymadim aslanlar gibi çikar oynar.
  Cevap Yaz 18 9 Yayından Kaldır
 • öyle mi : bu işe neden meslek spor gözüyle değilde düşmanlık gözüyle bakılıyor. terim fenerbahçe ye teknik direktör olarak giderse vatan hainimi olacak şimdi ???? benim en sevmediğim teknik direktördür kendisi. bende gs liyim. arda kim ne derse desin gs nin yetiştirdiği en iyi türk topçu. başka barcelona da oynayabilecek türk topçu var mı ??? ama yanlışları fazla bence gelirse iyi olmaz.futbol açısından değil. takım karakteri açısından ya da teknik direktörle olan münasebetten dolayı gelmemesi daha iyi.
  4 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız