Artık Belleklere Kazıyalım - Kadına Şiddete Geçit Yok -

Ünlü Sunucu Esra Erol önceki gün Doğa Bekleriz'in moderatörlüğünü üstlendiği Atlaspark AVM'de yapılan bir söyleşiye katıldı.

Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Erol, adeta avmde izdiham çıkardı.

Etkinlikte kadınların gücünden bahseden Erol "Biz kadınlar çok güçlüyüz. Bir kere Allah tarafından bizlere bir canı taşıyabilme, onu dünyaya getirebilme gücü verilmiş. Bundan daha kudretli ne olabilir ki… Her kadın bir MUCİZE'DİR… Mucizenize sahip çıkın koruyun kollayın. Dedi.

İşindeki başarısının evde mutlu olmasından kaynaklandığını söyleyen Esra Erol "İnsan evinde, ailesinde mutluysa işinde de mutlu ve huzurludur. İşimdeki başarımın sırrı ailemde mutlu olmak. Biz kadınlar bizi biz yapan yerde mutluysak dünyayı parmağımızda oynatırız" Dedi.

Fit görüntüsüyle de oldukça dikkat çeken Erol "Ben çok diyet yapabilen biri değilim. Tiroid rahatsızlığım var ancak onunla nasıl yaşanır öğrendim. Sağlıklı yemekler yiyorum, evde kendi kendime yarım saat ip atlıyorum. Kilo vermemi ip atlamaya da borçluyum diyebilirim" diye belirtti.

Sosyal sorumluluk projelerine çok önem verdiğini söyleyen Esra Erol "Sosyal sorumluluk projeleri çok önemli. Artık hepiniz kadına şiddetin ne demek olduğunu biliyorsunuz! Siz evde mutlu huzurlu olursanız, mutlu çocuklar yetiştirirseniz, toplumunda temeline ve gelişimine de katkıda bulunursunuz.

Şiddete maruz kalan kadınlar kendilerini yalnız hissetmesinler. herkes birbirine destek olmalı artık belleklere kazıyalım – Kadına Şiddete Geçit Yok. Şiddet gören kadını kimse görmezden gelmemeli! Çaresizlik duygusu ve korku insanı esir hale getiriyor. Siz o kapıyı çalmadığınız sürece maalesef ki o şiddet devam ediyor. O yüzden ben o kapıyı çalmaya ve kadınların yanında olmaya her zaman devam edeceğim" dedi.

Kadına şiddet son vermek için önce mutlu ERKEK çocukları yetiştirelim. Herşeyden önce çocuklarımıza sahip çıkalım onlara vicdan kavramını öğretelim. Tekrar ediyorum KADINA ŞİDDETE GEÇİT YOK.

Kaynak: Bültenler

07 Mart 2016 Pazartesi 16:07

Mucize, Esra Erol, Güncel