Asker eğlencesinde havaya ateş açan şarkıcı Fatih Bulut özür diledi

Şarkıcı Fatih Bulut yeğeninin asker eğlencesinde havaya 11 el ateş açmış ve büyük tepki çekmişti. Çok Sevdim Yalan Oldu şarkısıyla bir anda fenomen olan şarkıcı, 'Hatalıyım, tüm sevenlerimden özür dilerim.' dedi.

Çok Sevdim Yalan Oldu şarkısıyla kısa sürede popüler olan şarkıcı Fatih Bulut, önceki gün bir asker eğlencesine katıldı. Belinden silahını çıkartarak havaya ateş etmeye başlayan Bulut'a davetlilerden biri müdahale etti. Görüntülerin tepki çekmesinin ardından Bulut, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Yapmış olduğum bu davranıştan dolaylı hatalı olduğumu anladım. Tüm halkımızdan ve tüm sevenlerimden özür dilerim." dedi.

"ÇOK BİLİNÇLİ BİRİ"

Olayın infial yaratmasının ardından Fatih Bulut'un menajeri, 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak "Fatih Bulut çok bilinçli biri, o silah ona zorla verildi." açıklamasını yapmıştı. Bulut,kişisel Instagram hesabından tepki çeken olayla ilgili savunmasını yaptı.

"ÖZÜR DİLERİM"

Bulut, "Rahmetli abimin emaneti öz yeğenimi askere uğurladığımız; aile bireyleri ve yakın akrabalarımızın katıldığı asker eğlencesinde kuru sıkı tabanca ile askerimi cesaretlendirme amaçlı havaya ateş açtım. Vatanını ve bayrağını seven bir birey olarak bizzat kendim de bu vatanın her zaman hazırda bekleyen bir askeriyim. Yapmış olduğum bu davranıştan dolaylı hatalı olduğumu anladım. Tüm halkımızdan ve tüm sevenlerimden özür dilerim. Şehitler ölmez vatan bölünmez." açıklamasını yaptı.

Asker eğlencesinde havaya ateş açan şarkıcı Fatih Bulut özür diledi - Son Dakika Magazin
Şarkıcı Fatih Bulut, katıldığı asker eğlencesinde havaya 11 el ateş etti Şarkıcı Fatih Bulut, katıldığı asker eğlencesinde havaya 11 el ateş ettiAsker eğlencesinde 11 el ateş eden Fatih Bulut'un menajerinden ilginç savunma: O kendini bilen biri Asker eğlencesinde 11 el ateş eden Fatih Bulut'un menajerinden ilginç savunma: O kendini bilen biri
08 Kasım 2019 Cuma 16:14

Fatih Bulut, Magazin
YORUMLAR (20)
Tüm yorumlar için tıklayınız