Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok Filmi

Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Cinayet masası dedektifi olan Salim, 30'lu yaşlarında olan içine kapanık bir adamdır. Eşinden ayrılan ve 3 yaşında bir kızı olan Salim, bir süredir devam etmekte olduğu göz tedavisinin sonuç vermediğini ve zamanla tamamen kör olacağını öğrenir. Bu sorunla baş etmeye çalışırken üzerinde çalışmaya başladığı yeni cinayet davasında öldürülen kişinin karısı Handan Hanım’ın da kör bir piyanist olması, Salim’in durumunu daha da ilginç kılar. Dava süreci ilerledikçe Handan Hanım’a fena halde gönlünü kaptıran Salim, ondan yüz bulamayınca ilgisini cinayetin bir numaralı katil zanlısının kör karısı Leyla’ya yöneltir. Ama şüphesiz en tuhafı, Salim’in canından çok sevdiği annesinin yaşlı ve kör bir fahişe olmasıdır. Olaylar geliştikçe Salim daha da körleşir.

Yönetmen: Onur Ünlü
Senaryo: Onur Ünlü
Oyuncular: Demet Evgar, Fatih Artman, İncinur daşdemir, Ezgi Eyüboğlu, Ayşenil Şamlıoğlu, Umut Temiz, Hare Sürel, Turgut Tunçalp, Özgür Emre Yıldırım
Filmin Türü: Drama
Orijinal Adı: Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok
Yapımcı Firma: Eflatun Film
Yapım Yılı: 2017
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dili: Türkçe
Filmin Süresi: 83 dk.
Dağıtıcı Firma: CGV Mars Dağıtım
Vizyon Tarihi: 11.05.2018

Kaynak: InterSinema.com
06 Ocak 2018 Cumartesi 10:55

Son Dakika