Assassin's Creed Vizyonda

Aynı isimli ünlü video oyunundan beyaz perdeye uyarlanan 'Assassin's Creed' Avrupalı izleyiciyle buluştu.


Aynı isimli ünlü video oyunundan beyaz perdeye uyarlanan 'Assassin's Creed' Avrupalı izleyiciyle buluştu.
Justin Kurzel'in yönetmenliğini üstlendiği filmin baş rollerinde Oscar adayı Michael Fassbender ve Oscar ödüllü Marion Cotillard yer alıyor.
Assasin's Creed Film İncelemesi https://t.co/kIyXYHaOb1 pic.twitter.com/gAuGUXzW8g— manasekinci (@menesekinci) 2 January 2017
Aktris Marion Cotillard; "Oyun hakkında çok bir bilgim yoktu ama tarihi bir konusu olduğunu duymuştum. Yakın bir arkadaşım oyunun büyük hayranı ve her zaman konunun tarihi yanından bahsederdi. Şimdi ise çocukların bu oyunla geçmişe bir pencere açıyor olmaları epey ilginç" diyerek duygularını dile getirdi.
Devrim yaratan yepyeni bir teknoloji ile genetik hafızası ortaya çıkarılan Callum Lynch'i Michael Fassbender canlandırıyor. 15. Yüzyıl İspanya'sında atalarından olan Aguilar'ın maceralarını deneyimleyen Callum gizemli bir topluluk olan 'Suikastçi' soyundan geldiğini keşfediyor ve günümüzde de var olan güçlü Templar organizasyonunu alt etmek için geçmişindeki bilgi ve tecrübelerini kullanıyor.
Aktör Michael Fassbender film hakkında şu sözlere yer verdi:
"Bilgisayar oyunlarının sinemaya iyi şekilde uyarlanamadığı görüşüne katılmıyorum. Bir kez daha söyleyeyim bu tavır bence 'cehalet mutluluktur' demekten başka bir şey değil. Ben bu dünyanın oldukça yaratıcı ve heyecan verici olduğunu düşünüyorum ve harika bir sinema deneyimi olacağına inanıyorum."
Assassin's Creed 23 Aralık'ta Türkiye'de gösterime girdi.
Auteur:
Tags:Gepost: 09 januari 2017

Kaynak: Euronews.com

09 Ocak 2017 Pazartesi 16:34

Marion Cotillard, Dünya