Astsubay için 'Klavye delikanlısı' diyen Yeşim Salkım kendini savundu

Güvenli bölge harekatı çalışmaları devam ederken 'Savaşa hayır' diyen Yeşim Salkım, Suriye'de görev yapan bir astsubay ile tartıştı. Kısa sürede gündem olan Salkım, açıklama yaparak 'Ben sizin asker olduğunuzu bilmek zorunda değilim' dedi.

Şarkıcı Yeşim Salkım, Türk askerinin Fırat'ın doğusundaki YPG'li teröristlere yönelik operasyon düzenlemesinin gündemde olmasıyla alakalı attığı twette "Sonuna kadar savaşa hayır diyeceğim." dedi. Paylaşımıyla tepki çeken Salkım, bir Türk askerine "Klavye delikanlısı" diyerek hakaret etti ve engelledi. Kısa sürede gündem olan Salkım, yeni bir açıklama yaparak kendisini savundu.

"HADİ LAN ORADAN KLAVYE DELİKANLISI"

Yeşim Salkım, güvenli bölge harekatına 'savaşa hayır' diyerek desteklemediğini açıkladı. Bu paylaşımıyla tepki çeken Salkım, savaş konusunda Suriye'de görev yapan bir astsubay ile tartışarak "Hadi lan oradan klavye delikanlısı" diyerek engelledi.

"BEN ASKER TORUNUYUM"

Türk askerine ettiği sözlerden dolayı tepkilerin odağında olan Yeşim Salkım, tartıştığı astsubaya cevap vererek "Ben size demedim. Anneme küfür eden kişiye yazdım. Ben sizin asker olduğunuzu bilmiyorum ayrıca bilmek zorunda değilim. Ben asker torunuyum, dedem de askerdi benim. Üstelik hiçbir asker kardeşimize laf etmem, ettirmem, siz sayfamdaki küfürleri bir okuyun önce." dedi.

Astsubay için 'Klavye delikanlısı' diyen Yeşim Salkım kendini savundu - Son Dakika
'Savaşa hayır' diyen Yeşim Salkım, kendisine cevap veren astsubaya sert çıktı 'Savaşa hayır' diyen Yeşim Salkım, kendisine cevap veren astsubaya sert çıktı
08 Ekim 2019 Salı 15:21

Yeşim Salkım, Suriye, Magazin, Güncel
YORUMLAR