Teknokulis

Asus, Rock Off Festivalinde Çadır Kuruyor

ASUS, binlerce heavy metal ve rockseveri buluşturan Rock Off festivalinde ROG çadırında gaming ürünleri ile oyunseverlerin eğlencesini katlayacak.

-

ASUS, ilki geçen sene düzenlenen ve binlerce heavy metal ve rockseveri buluşturan Rock Off festivalinde gençleri yalnız bırakmıyor. ASUS'un gaming ürünleri ile yer alacağı ROG çadırında, gençler oyunlar oynarken kurulacak ekrandan bu oyunlar canlı olarak festivale katılanlar tarafından izlenecek.


ASUS'un düzenlediği etkinlikler kapsamında ayrıca fotoğraf panosunda isteyenler fantastik karakterlerin kostümleri ile fotoğraflar çekilebilecek. Instagram'da bu fotoğraflarını paylaşan gençler ise Presstagram'da hatıra fotoğrafını alacak. Ayrıca ASUS standına uğrayanlar sürpriz hediyeler kazanma şansını yakalayacaklar.


1-2 Ağustos tarihlerinde Life Park'ta gerçekleşecek Rock Off festivali, bu sene katılımcılara kamp imkanı da sunacak. İki gün sürecek Rock Off'un birinci gününde Korn, Gojira, Soulfly, Unleashed, Korpiklaani ve yerli isimler yer alırken, ikinci gün Apocalyptica, Behemoth, My Dying Bride, Dark Tranquillity ve Annihilator sahne alacak.Teknokulis : http://www.teknokulis.com

Kaynak: Teknokulis

31 Temmuz 2015 Cuma 17:17

Dark Tranquillity, Instagram, Asus, Son Dakika

Son Dakika

Son Dakika Haberleri