Ataşehir'de riskli binanın boşaltılması sırasında olay

Ataşehir'de riskli binanın boşaltılması sırasında olay Bina sakinleri doğalgaz ekiplerini engellemeye çalıştı, çevik kuvvet araya girdiİSTANBUL - Ataşehir Kayışdağı Caddesi üzerinde riskli binanın boşaltılması sırasında bina sakinleri ile belediye görevlileri arasında arbede yaşandı.

Ataşehir'de riskli binanın boşaltılması sırasında olay
Bina sakinleri doğalgaz ekiplerini engellemeye çalıştı, çevik kuvvet araya girdi
İSTANBUL - Ataşehir Kayışdağı Caddesi üzerinde riskli binanın boşaltılması sırasında bina sakinleri ile belediye görevlileri arasında arbede yaşandı. Doğalgazı kesmeye çalışan bir görevliye bina sakinleri saldırmaya çalışırken, araya çevik kuvvet polisleri girdi.
Ataşehir Kayışdağı Caddesi üzerinde bulunan apartmanın iddiaya göre riskli olduğu için yıkım kararı geldi. Bunun üzerine tebligat yapılmasının ardından sabah saatlerinde belediye ekipleri çevik kuvvet polisi ile binaya geldi. Gaz ve elektriklerin kesilmesi için görevliler çalışma başlattı. Başlayan çalışma sırasında bina sakinleri görevlilerle tartıştı. Bir bina sakini gazı kesmeye çalışan görevlinin kolunu bükmeye çalıştı. Araya giren çevik kuvvet polisleri şahısları engelledi. Ardından polis ekipleri eşliğinde binaya giren görevliler doğalgaz ve elektriği keserken, binanın yıkımının yakın zamanda yapılacağı öğrenildi.
Ataşehir'de riskli binanın boşaltılması sırasında olay

Kaynak: İHA

13 Haziran 2019 Perşembe 12:18

Çevik Kuvvet, Doğalgaz, Bina, Ataşehir, 3. Sayfa
YORUMLAR