Yol sorma bahanesiyle yaklaştığı kadını, cinsel organını göstererek taciz eden kişi yakalandı

Ataşehir'de yol sorma bahanesiyle genç bir kadının yanına yaklaşan ve bulunduğu aracın içinden genç kadına cinsel organını gösteren zanlı polis ekipleri tarafından yakalandı. Zanlı, verdiği ilk ifadede suçlamaları reddetti ve yanlış anlaşıldığını ileri sürdü.

Ataşehir'de otomobilinin içerisindeyken yoldan geçen eski basketbolcu D.Ç. adlı kadına adres sorma bahanesiyle yaklaşıp, cinsel organını göstererek onu taciz ettiği iddia edilen sürücü gözaltına alındı. Taciz edilen D.Ç'nin çektiği o anları gösteren cep telefonu görüntüleri sosyal medyada çok sayıda kullanıcı tarafından paylaşılarak tepki gördü.

Olay, Ataşehir'de meydana geldi. İddiaya göre, bir otomobil sürücüsü, yoldaki eski basketbolcu D.Ç. adlı kadınının yanına yaklaşarak ona adres sordu.

GENÇ KADINA CİNSEL ORGANINI GÖSTERDİ

Ardından sürücü koltuğunda oturduğu yerde genç kadına cinsel organını gösterdi. Genç kadının tepki göstermesi üzerine sürücü, otomobiliyle olay yerinden uzaklaştı. Kadın basketbolcunun, cep telefonu kamerasına kaydettiği o anların görüntüleri sosyal medya üzerinden çok sayıda kişi tarafından paylaşılarak tepki gördü.

ŞİKAYETÇİ OLDU

D.Ç. adlı genç kadın, polise giderek kendisini taciz eden sürücüden şikayetçi oldu. Görüntüleri inceleyen Ataşehir Asayiş Büro Amirliği ekipleri, şüphelinin Cihan A.(26) olduğunu tespit etti. Gözaltına alınan Cihan A, Ataşehir Asayiş Büro Amirliği'ne getirilerek sorguya alındı.

SUÇLAMALARI KABUL ETMEDİ

Cihan A. suçlamaları kabul etmeyerek yanlış anlaşıldığını ileri sürdü. Şüpheli, hastaneye götürülerek sağlık kontrolünden geçirildi. Gözaltının alınmasının ardından D.Ç. de şüpheliyi teşhis için Asayiş Büro'ya geldi.

Yol sorma bahanesiyle yaklaştığı kadını, cinsel organını göstererek taciz eden kişi yakalandı - Son Dakika

Kaynak: DHA

09 Aralık 2019 Pazartesi 01:02

Ataşehir, 3. Sayfa, Güncel, Son Dakika
YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika Haberleri