Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz'dan, Ali İsmail Korkmaz mesajı!

Gökhan Özoğuz, Eskişehir'deki Gezi Parkı direnişi sırasında dövülerek öldürülen 19 yaşındaki üniversite öğrencisi Ali İsmail Korkmaz'ı, ölümünün 6'ncı yıl dönümünde andı.

Sanatçı Gökhan Özoğuz, Ali İsmail Korkmaz'ı unutmadı. Gökhan Özoğuz, Eskişehir'deki Gezi Parkı direnişi sırasında dövülerek öldürülen 19 yaşındaki üniversite öğrencisi Ali İsmail Korkmaz'ı, ölümünün 6'ncı yıl dönümünde andı.

"KİMSE KİMSEYİ DÖVEMEZ"

Twitter hesabından paylaşım yapan Gökhan Özoğuz, "Düşüncesinden dolayı kimse kimseyi dövemez, dövmemelidir , dövememelidir! Hele Allahın verdiği canı hiçbir şekilde alamamalıdır! Bak anılıyor işte her zaman Tüm Halk ve Vatan severler tarafından.Yani kötü niyetliler kaybedemezler güzel yürekli insanları !#aliismailkorkmazölümsüzdür." ifadelerini kullandı.

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz'dan, Ali İsmail Korkmaz mesajı!
10 Temmuz 2019 Çarşamba 21:59

Ali İsmail Korkmaz, Gökhan Özoğuz, Eskişehir, Magazin, Güncel
YORUMLAR (43)
 • Vatan : Bunun ne olduğu belli değil bunun gibi sözde atatürkçüler çok ortada şehit haberlerindede bu duruşu sergile ne olduğu belirsiz
  Cevap Yaz 7 1 Yayından Kaldır
 • gzmli krdnz : sanatcımı siyasetcimi belli degil hertaşın altından cıkıyor bide gezi olaylarında şehit olan 29 yaşındaki komserimizide ansan dingil müptezel
  Cevap Yaz 7 2 Yayından Kaldır
 • Hadi ordan : Duygularını söyleyecekmiş. Hainler anca terörist ve destekçilerini savunun. Şehit ve gazilerin hakkı hukuku yok.
  21 9 Yayından Kaldır
 • Dertlimisin : Kime yalakalık yapacak ihalemi alacak . Bırakın bunları sanatçı demek duygularını özgürce söyleyen demektir.
  12 26 Yayından Kaldır
 • Cahil : CHP bu çocuğu gazladı, polisi taşlattı sonra bir şekilde ölüncede , Ali İsmail'i anar oldular, aklimla dalga geçme CHP veya CHP'liler.
  Cevap Yaz 38 14 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız