Avcılardan Yemekte Buluştu

Seydikemer Avcılar ve Atıcılar Spor Kulübü Derneği Başkanı Seydikemer’de göreve başlayan Kaymakam Haktan Gökçekuyu ve ilçe protokolü ile tanışma yemeği bir araya geldi.

Seydikemer Avcılar ve Atıcılar Spor Kulübü Derneği Başkanı Seydikemer'de göreve başlayan Kaymakam Haktan Gökçekuyu ve ilçe protokolü ile tanışma yemeği bir araya geldi.

Seydikemer uğurlu mahallesinde düzenlenen yemeğe Seydikemer Kaymakamı Haktan Gökçekuyu, Seydikemer Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Karakuş, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mehmet Şenyiğit, İlçe Emniyet Müdürü Muzaffer Yüceur, Muğla Milli Parklar Şube Müdürü Mehmet Somer Kırker, Fethiye doğa koruma ve milli parklar şefi Cem Ceylan, Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Güven,köylüler ve avcılar katıldı.

Kulüp Başkanı Emre Yungucu, "2014 Ağustos ayında kurulan kulübümüz çok yol katetdi. Seydikemer bölgemiz avcılık ve doğa sporlarına uygun bir yer olduğu için çalışmalarımız daha hızlı ilerledi. Bu ilerleme konusunda Seydikemer Belediyesi, Kaymakamlık ve halkımız bizlere destek çıktığı için özellikle teşekkür ediyorum. Bu tür etkinliklerin avcıları birleştirme ve gönül dostluğu kurmalarında büyük önemi var. İnşallah bundan sonra tüm avcı kardeşlerimizle de yemek programı organize ederek sık sık bir araya geleceğiz. Geçtiğimiz günlerde karadere kavşağında yaşanan olayda da üstün başarı gösteren Jandarma ve Emniyet personeline de özellikle teşekkür ederim, dedi.

Fethiye Avcılar ve Atıcılar Spor Kulübü Derneği Başkanı Ali Yörük sizlerle bizlerin tanışmasına bu yemekle vesile olan Başkanımız Emre Yungucu'ya teşekkür ederim. Bu gibi etkinlikler her zaman devam etmeli diye düşünüyorum. Buradaki birlik beraberlik hep devam edecektir. Seydikemer Kaymakamımıza da yemeğe katıldığı için ayrıca teşekkür ediyor ve yeni görev yerinde başarılar diliyorum, dedi.

Seydikemer Kaymakamı Haktan Gökçekuyu ise yaptığı açıklamada Davetinizden dolayı teşekkür ediyor ve çalışmalarınızda yönetiminize başarılar diliyorum" dedi. - MUĞLA

Kaynak: İHA

14 Ekim 2017 Cumartesi 12:24

Seydikemer, Avcılar, Fethiye, Muğla, Politika, Güncel