Avlu'nun Bade'si Yeni İmajıyla Bambaşka Biri Oldu

Avlu dizisinde canlandırdığı Bade karakteriyle dikkatleri üzerine çeken ünlü oyuncu Sevda Dalgıç, yeni imajıyla bambaşka biri oldu.

Rol aldığı dizide canlandırdığı Bade karakteri ile dikkatleri üzerine çeken oyuncu Sevda Dalgıç, yeni imajı ile dikkat çekti.

"YENİ İMAJ GÜZEL OLMUŞ"

Hastalandığı için Avlu dizisinin oyuncu kadrosundan çıkartıldığı iddiasıyla gündeme gelen Sevda Dalgıç, Instagram hesabında kıvırcık saçlı fotoğrafını "Yeni imaj geçer not aldı mı?" notuyla takipçilerinin beğenisine sundu. Ünlü oyuncunun takipçileri de fotoğrafa sessiz kalmadı. Dalgıç bir takipçisi paylaşıma, "Vay be yeni imaj çok güzel olmuş." yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Gerçekten çok yakışmış." yorumunu yaptı.

"EKRANLARDA GÖRMEK İSTİYORUZ, YENİ PROJE YOK MU?"

Kıvırcık imajıyla hayranlarından olumlu yorumlar alan Sevda Dalgıç, takipçilerinin "Seni ekranlarda görmek istiyoruz yeni proje yok mu?" sorularını ise yanıtsız bıraktı.

ARKA SIRADAKİLER İLE EKRANLARA MERHABA DEMİŞTİ

Ünlü oyuncu Sevda Dalgıç oyunculuk kariyerine unutulmaz dizi Arkada Sıradakiler ile başlamıştı. Dalgıç Arka Sıradakiler'de Özge rolünü canlandırmıştı.

Avlu'nun Bade'si Yeni İmajıyla Bambaşka Biri Oldu - Son Dakika Magazin
11 Ocak 2019 Cuma 21:22

Arka Sıradakiler, Sevda Dalgıç, Instagram, Magazin
YORUMLAR