Avustralyalı Kadın, Baltasıyla Markette Dehşet Saçtı

Avustralya'da bir güvenlik kamerasına takılan görüntüler, izleyenleri dehşete düşürdü. Bir kadının durup dururken baltayla iki kişiyi yaraladığı görüldü.

Avustralya'daki bir süper marketin güvenlik kamerası görüntülerinde üzerinde, kısa kadın şortu bulunan bir kadının elinde balta ile bir süper markete girdiği görülüyor. Gece saat 2 sularında gerçekleşen olay öncesi kimse kadından şüphelenmiyor.

BİR ANDA TERÖR ESTİRDİ

Önce güvenlik kamerası görüntüsünden kaybolan kadının bir kaç dakika sonra marketin kasasının önünde hesap ödemek için bekleyen müşterilere doğru yürüyüp bir kadınla konuştuğu görülüyor. 24 yaşında olduğu belirtilen Evie Amati isimli kadın, elinde balta ile sırada bekleyen bir erkek müşteriye vuruyor. Daha sonra tam marketten çıkmakta olan bir kadına sırtından balta ile vuruyor, yere düşen kadına yerde vurmaya devam ediyor.

Saldırgan kadın saldırıdan sonra soğukkanlı bir şekilde olay yerinden uzaklaşıyor.

BİRİ İYİLEŞTİ, DİĞERİ CİDDİLEŞEBİLİR

Saldırıya uğrayanlar hastaneye kaldırıldıktan sonra, bir tanesinin iyi olduğu bildirildi. Diğerinin ise durumu netlik kazanmadı.

SALDIRGAN TUTUKLANDI

Gece yarısı saat iki sularında meydana gelen olaydan sonra Polis ve sağlık ekipleri olay yerine çağrıldı. Polis köpekleri saldırgan kadını bir parkta yanında baltası olduğu halde buldu. Kadın tutuklanıp ceza evine yollandı.

09 Ocak 2017 Pazartesi 16:42

Avustralya, TV, Dünya